Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok! Mi a véleményetek...

Jobbikosok! Mi a véleményetek erről?

2010. ápr. 12. 09:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, nem vagyok jobbikos, meg egyik párt elvakultja sem, de egy bölcs ember mondta egyszer, hogy ha nem próbálod meg a lehetetlent, a lehetségest se éred el.
2010. ápr. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Úgyis szokták mondani, hogy próbáld meg elérni a Holdat, úgy biztosan Tied lesz egy-két csillag.
2010. ápr. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Magyarul mondjam azt, hogy én 2milliót keresek nettóban és ha csak 100.000 Ft-ot keresek, akkor az is jó, mert "mertem nagyot álmodni"?
2010. ápr. 12. 10:00
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

amit te mondasz az hazugság.


ezek pedig előrejelzések vágyálmok reménykedések stb voltak.


most senki sem mondja, hogy a jobbik többet ért volna el.

2010. ápr. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha jelentkezel egy állásinterjúra, és megkérdezik, hogy mennyit szeretnél keresni, akkor az ember általában mond egy tól-ig határt (bruttóban), ennek általában a közepe felé lőnek be egy összeget a munkáltatók, ha felvesznek. Ha alábecsülöd a felső határt, túl olcsó vagy, ha fölé becsülöd az alsó határt, akkor meg túl drága.
2010. ápr. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Attól még nem volt reális a válaszok többsége. Miért nehéz belátni, hogy átvertek titeket?
2010. ápr. 12. 10:13
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Én olyan 20%ban reménykedtem minimum de nem is azon vagyok felháborodva hogy a jobbik ilyen keveset ért el hiszen nagyon erősen támadták még az utolsó pillanatokban is, pl duna tvn valaki mellékesen jegyezte meg szemrebbenés nélkül még a kampánycsend alatt (igaz 19:00 után talán), hogy romaellenes politikájuk van. Az igazán felháborító, meg elszomorító az az hogy az mszp ilyen jól szerepelt.
2010. ápr. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha reálisak, még ezt se érik el. Ha egy futóversenyen reálisan méred fel az esélyeidet, az akaratod sose fog annyi adrenalint termelni, hogy rekordot fuss, aki győzni akar, annak a realitáson túl kell becsülni (meg persze a fair play, csak ez a politikából hiányzik). Amúgy engem nem vert át senki. Akiket átvertek, azok az MSZP és Fidesz szavazók, de most még ünnep van, most még minden rózsaszín.
2010. ápr. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%

akkor egy jobbikos véleménye:

1,Szomorú vagyok hogy csak ennyit értünk el

2,Még szomorúbb vagyok hogy az mszp beelőzött

3,Szomorú vagyok hogy az lmp bejutott

4,Örülök hogy a fidesz nyert de félek is mert nagyon jó esélye van a kétharmadra.

2010. ápr. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy lassan, de biztosan kezdenek rájönni az emberek, hogy mi lenne nekik jó, csak MÉG kevesen vannak, de lehet 4 év múlva már nem lesznek! ;)
2010. ápr. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!