Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesznek eddig tartott a...

A Fidesznek eddig tartott a tündöklése, és csak most kezdődik a bukása?

Figyelt kérdés

Utalok itt arra, hogy amit eddig csináltak a kampányba az csak pénz kérdése volt és semmi más. Volt pénzük a médiára, a látszat lebegtetésekre, hogy nem kell semmit valósan mondani, elég ha lejáratunk a bolhából elefánt effektussal.De ennek vége, holnaptól a mikénteken a hangsúly, és az fájni fog " nem kicsit, nagyon"! Gyakorlatilag innen indul a Jobbok, és valós alternatíva ként, szisztematikusan őrli fel a Fideszt, napról-napra, hónapról-hónapra. Talán mindenki számára világos hogy a Fidesz semmit nem tudott a nagytőkével kezdeni, mert az elkötelezettje. Aztán jön egy törvény javaslat ami ezt hűen fogja illusztrálni, amire a Jobbik rávilágít érdes kritikával, aztán jön a következő. Ez az 53% egy v alatt talán a 23% ot sem fogja elérni. Az alternatíva állításokkal, és a valós helyzet értékelésével a Jobbik támogatása viszont szinte ugyan így fog növekedni.

Aki egy kicsit végig gondolja hogy mi is történt az elmúlt 8 évben, és mi elé nézünk, abban joggal megfogalmazódik hogy nagy valószínűséggel az első előrehozott választásokra már ma készülhetünk!


2010. ápr. 12. 08:21
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező, én pont ezért mondom, hogy balhé lesz, mert nem mindenki fogja eltűrni, hogy a xart lenyomják a torkán. Bár a lottó ötösöm lenne ilyen biztos...
2010. ápr. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
60%
Ha a Fidesz most négy évig rosszalkodni fog,akkor a következő választáson a Jobbik elsöprő győzelmet fog aratni.A mostani 2/3(ha van)ott nem fog segíteni.
2010. ápr. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Nem kell itt félni a fidesztől, többet már nem tudnak lopni a Jobbik ott fog ugrálni a nyakukon, és pö.csvakarás sem lesz, Orbán vért fog izzadni mire a választási igéreteit végrehajtja :D
2010. ápr. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Szerintem a Jobbik nem lesz olyan csömör ellenzék,hanem segít!
2010. ápr. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

"Te jobb ha befogod a szád!Majd meglátod!Mi a faszt hisztizel?Ez van, ha tetszik, ha nem!:))))Írtatok itt már annyi sületlenséget, lehet visszaolvasgatni és jó nagyokat röhögni rajtatok!:)"


NONO!!! Mért használsz többesszámot? És mért neki címzed? A sületlenségeket én írtam.

2010. ápr. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Kérdező, én pont ezért mondom, hogy balhé lesz, mert nem mindenki fogja eltűrni, hogy a xart lenyomják a torkán. Bár a lottó ötösöm lenne ilyen biztos...


Teljesen igazad van. Aki nem vak az látja hogy mi a helyzet.

2010. ápr. 12. 08:57
 17/27 anonim ***** válasza:

42-eske!


De szépen mondod!

Hol tanultad édes anyanyelvünket?


Ki is az aki itt hisztizik? :P

2010. ápr. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Szerintem a Jobbik nem lesz olyan csömör ellenzék,hanem segít!


Ebben igazad van.


Csak nem azonosak Vonának és Orbánnak a tárgyalási feltételei. Mikor a nemzetközi nagytőkével kell tárgyalni, ami gyakorlatilag megöli az országunkat.

Ov 20 év alatt annyit tett már zsebre, hogy egyszerűen kirúgják hogy a lába sem éri a földet, hisz tehetik.

Ha nem tetszik Orbánnak, akkor kiszivárogtatnak valamit és Orbán megy a levesbe.


Vonával viszont nem ez a helyzet, és ez az ami nagyon nem azonos egy tárgyalásban.

2010. ápr. 12. 09:01
 19/27 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Miért lázítasz és ijesztgetsz? Ezeket írod: "Szerintetek mit fog csinálni a Fidesz? Mert szerintem kemény megszorításokat, leépítéseket. Ugyanis vagy a tőke- munka jövedelem elosztásán változtat, ami ugye nem tud az elkötelezettsége miatt. Vagy hagyja bebukni a közszolgáltatásokat a nagy a hiány. Vagy kölcsönért szaladgál. Vagy megszorít, Szerinted mit választ és mire van esélye? Gondolkozz már ép ésszel, és nem mint egy fanatikus!"


Ha ezeket csinálja, akkor te csak örülhetsz, mert ez volt jellemző az eddigi 8 évre. Ha meg neked az jó volt, akkor nem értem miért problémázol? Vagy áruld el miért rettegtek úgy Orbán Viktortól?

2010. ápr. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Ha ezeket csinálja, akkor te csak örülhetsz, mert ez volt jellemző az eddigi 8 évre. Ha meg neked az jó volt, akkor nem értem miért problémázol? Vagy áruld el miért rettegtek úgy Orbán Viktortól?



Mert Orbán abból a szempontból még tán rosszabb mint Gyurcsány hogy nemzetibe öltözteti a nagytőke oldalára történt odaállását.


Orbán nem azért fog megszorítani, mert ezt akarja, hanem mert nincs más lehetősége.


Mindig azt hittük hogy nincs beljebb, aztán kiderül hogy van. Most ismét ez lesz, mert egy nem járható úton haladunk tovább.


De aki nem ért meg, azt az egyszerű tényt.

Hogy az 1990 előtt alakult pártok csak bábuk a Soros alapítványos a multik és a nemzetközi nagytőke kezében, azok nem értik hogy ami Ov nek a fal, az egyezkedésben, ott még Vona vagy az LMP 200 Km/ó val haladhatna.


Amíg MO ban nincs helyreállítva, a tőke és a munka jövedelem elosztó aránya, és a tőke mindent ural, addig nincs előre 1 lépés sem, csak hátra.

2010. ápr. 12. 09:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!