Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan tovább, Fidesz? Van...

Hogyan tovább, Fidesz? Van olyan szavazó aki tudja?

Figyelt kérdés
Első 10 intézkedés, vagy ehhez hasonlók? Tudjátok hogy miért szavaztatok rájuk?
2010. ápr. 12. 00:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:43


Ki nem sz*rja le az Mszp-t?? Ki beszél most róluk?? Egyébként meg FIDESZ=MSZP hidd el nem lesz jobb.. de itt a lehetőség, van egy évetek és remélem csalódni fogok!!

Nem érdekel ki kormányozza az országot név szerint... az érdekel, hogy aki kormányozza jól csinálja.. szerintem erre a Fidesz nem lesz képes.. Szívesen szavaznék az 1990es évekbeli Orbánra, de a mostanira semmiképp!

Hajrá.. én szurkolok nekik, mert a jövőm múlik rajtuk!! Itt a lehetőség!!

2010. ápr. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A mi kerületünkben lesz második forduló, ahogy látom az eredményeket.
2010. ápr. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nagyon úgy néz ki, hogy meglesz nekik a 2/3. Így "végre" hozzányúlnak olyan törvényekhez, amikhez már elég rég hozzá kellett volna. Csak remélni tudom, hogy ésszel teszik majd ezt.

Az állami újraelosztást is újragondolják. A szociális kiadások átcsoportosítása, megkurtítása várható, beruházásösztönzéssel karöltve.

Az egy másik dolog, hogy egy nagyon kimerített államkassza áll majd a rendelkezésükre, amivel szintén meg kell birkózniuk. Szóval 2011-et én megvárnám.

Sanszos, hogy az euró céldátumát 1-2 évvel eltolják.

Szerkezeti reformokat folytatják. Erről már hallottunk is pár részletet.


Már csak pár vályogtéglát kell kiütni a falból, hogy ismét elkezdhessünk építkezni. A Fidesz most erre megkapta az esélyt, tőlünk szavazóktól a felhatalmazást, hogy éljen ezzel a helyzettel.


(Azt el kell mondjam, hogy érvénytelenül szavaztam, mert egyik választási lehetőséget sem tartottam elég hitelesnek. Nem várom semelyik párttól, hogy miattuk lesz nekem jobb, azért nekem kell dolgoznom. De az, hogy a boldogulás felé vezető úton mennyire tudok haladni, azt ők tudják befolyásolni azzal, hogy milyen környezetet teremtenek hozzá.)

2010. ápr. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Ne így legyen, de szerintem a Fidesz most majd hirtelen csinál egy-két látszatintézkedést (amolyan nesze semmi fogd meg jól), és kb egy év múlva meg megint csak azt csinálják, amit eddig az MSzP; a nagy SEMMIT.
2010. ápr. 12. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Ejj,de jól tudjátok otthonról, hogy hogy is kellene kormányozni ezt az országot!!!! Miről beszéltek itt?1-2 év? Mit lehet csinálni itt 1-2 év allatt, abban az országban, ahol már 8 éve folyamatosan mindent elkurnak, nem kicsit nagyon!!!!
2010. ápr. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szarból nem lehet várat építeni,szóval nem is várom el,hogy 1-2 alatt tegyen valamit a Fidesz..De legalább nem az MSZP hülyít tovább minket!!
2010. ápr. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!