Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is bejutott a...

Szerintetek is bejutott a parlamentbe az SZDSZ? Igaz, álnéven: most LMP-nek hívják. Szerintetek is van "némi" azonosság?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 12. 00:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%
szaglószerv tájékon valóban hasonlóságokat véltem felfedezni :P
2010. ápr. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
47%
Én is ezt érzem. Főleg az elmúlt napok képei ill. a mai Pesti eredményük után.
2010. ápr. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
31%

kit érdekelnek


JOBBOLDALI HATALOM VAN :D


erre vártunk és még a 2. fordulóban elcsíphetünk 1-2 mandátumot

mszp lmp nek erre nincs esélye hál Istennek


szebb jövőt!

2010. ápr. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
29%
Nem zavarnak nagy vizet szóval elhanyagolható az LMP!
2010. ápr. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
17%

Nehéz lehet megemészteni, hogy a Budapestiek utálják az utcai zavargásokkal, autógyújtogatásokkal, TV ostrommal, hídfoglalással feltűnőskődő Jobbikot, és még a tök amatőr LMP is több szavazatot kapott Budapesten. (LMP 12,76%-ot kapott, a Jobbik 10,78%-ot)

[link]


Lehet zsidózni, komcsizni nyugodtan, ha csak az megy.

2010. ápr. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
45%
Az lmp-tol kiraz a hideg.A lampart jut rola az eszembe,ott meloztam evekig.
2010. ápr. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%

Ha olyan nagy zsidók, meg SZDSZ utód, akkor miért volt az, hogy a választás közepén kifogytak a kampánypénzből? Jószerivel a szimpatizánsok jóindulatán függtek.


Sokan jönnek, hogy a Jobbik mekkora fejlődésen ment keresztül, noha szerintem az igazán nagy érdem az LMP-é, ami tényleg a semmiből szedett össze 5 mandátumot.

2010. ápr. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
33%

Kit érdekel az szdsz meg az lmp...

Lényeg, hogy a Fidesz nyert, és ennyi, a többi le van szarva, igaza van a 3. válaszolónak, meg annak is, aki azt írta, nem sok vizet zavarnak.

A szaglószervesen viszont jót röhögtem xD

2010. ápr. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
48%
00:17 akkora ellenszélben amit a jobbik kapott mindenhonnan az lmp még az alapító okiratát is elégette volna,nem,hogy ilyen eredményt érjen el.akik meg itt örömködnek tegyék pár hónap mulva is mert emlékszem az mszp sek is boldogságtól átszellemült arccal énekelték,hogy magyarország,magyarország......aztán öszödi beszéd.
2010. ápr. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
43%
Jó hogy bejutott, lesz kire mutogatni négy évig, hogy hazaáruló libsik, miattatok tartunk itt, stb. stb.
2010. ápr. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!