Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezt is migránsok csinálták,...

Ezt is migránsok csinálták, vagy esetleg honfitársaink?

Figyelt kérdés

[link]


Hát a magyarok miért nem tartják tiszteletben a magyarok kultúráját, miért nem tartják be a magyarok törvényeit?


2016. jún. 8. 09:57
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
14%

Nem akarom elrontani a magyarozós bulit, de van egy ilyen probléma:

Nincs jogerős bírósági ítélet, csak előzetesbe raktak pár embert. Magyarországon pedig él az ártatlanság vélelme, innentől kezdve meg szerintem jobb, ha hallgatsz kérdező és inkább olvass utána ennek a fogalomnak, mert ez így, ebben a formában egy vicc.Föleg hogy te osztod az észt a demagógiáról. Szal csak magadat járatod le.


Mellesleg Érd miatt én is azt mondanám, hogy újmagyarok voltak.

2016. jún. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
4%

#2


Persze, mert Kolumbián is napjában több ezer magyar menekült halad át naponta kiegészülve más kelet-európai népekkel (plusz az Észak-Amerikából a Mexikói-öblön keresztül gumicsónakokon átkelőkkel), hogy utána jobb megélhetést keresve bolyongjanak a dél-amerikai országokban.Ja,és, ha nem is ők csinálták, de közvetve ők is hozzájárultak az Argentínában és Uruguayban történt terrortámadáshoz.

2016. jún. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

# 13

Mi a jó égről beszélsz te? Az ártatlanság vélelme személyhez köthető, nem ahhoz, hogy történt-e bűncselekmény. Itt most az már egyértelmű, hogy történt bűncselekmény. Vagy arra gondolsz, hogy még kiderülhet, hogy migránsok voltak? Mert ebben persze igazad van, elképzelhető, hogy 2010-ben migránsok erőszakoltak meg valakit, autóval, csak hát kicsit kicsi a valószínűsége.

Egyébként az erőszakoskodó migránsok esetében van már bírósági ítélet? Vagy volt már akkor, amikor a média felrobbant? Vagy lehet, hogy EU állampolgárok voltak?

2016. jún. 8. 11:03
 14/26 anonim ***** válasza:
Minden nemzetnek megvan a maga szemete.
2016. jún. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Aha, szóval te csak olyan csoportokat látnál szívesen, akik esetében egyáltalán, semmilyen formában nincs bűnözés. Hát ez is egy álláspont, csak kicsit álomvilág, mert ugye ilyen csoport nincs"


Hát akkor buktam. De egy szóval sem írtam, hogy jöjjön ide bárki, válogatás nélkül. Az nem az én mániám. Mindenestre érdekes, hogy tavaly még mind mérnökök voltak meg orvosok, mostanra kiderült hogy töredéküknek sincs diplomája, dolgozni sem sok esélyük van, meghát mostmár Merkel is inkább pénzeli a törököket, ahelyett, hogy mindenkit befogadnának, legalább minden szírt.

2016. jún. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 tetro ***** válasza:
70%

10.32


"Egyébként, ha valóban magyarok is, nem kell hisztériázni. Körbe lehet hurcolni, mint a véres kardot, csak épp értelme nincs. Mind a migránsok, mind a cigányok esetében arányokról beszélünk. Az pedig ténykérdés. "


Ha ez ténykérdés kérlek mutasd ezeket az arányokat (tényeket) alátámasztva valamivel :)

2016. jún. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

"Itt most az már egyértelmű, hogy történt bűncselekmény."


Miért lenne egyértelmű?


"Egyébként az erőszakoskodó migránsok esetében van már bírósági ítélet?"


Volt ítélet.Tudok például olyanról, akit kiutasítottak, de mégis maradt, majd megölt egy takarítónőt.

2016. jún. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

#17


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Ha meg nem sértelek. :D

2016. jún. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
16%

Senki se mondja, hogy az Európai embereknél nem fordul elő nemi erőszak, de az hogy Svédországban a migránsok végzik a nemi erőszakok 80-90%-át, szerintem mindent elárul.


[link]

2016. jún. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
77%
Inkább az árul el mindent, hogy komolyan veszed az ilyen harcunkinfó szintű szennyoldalak mocskos hazugságait.
2016. jún. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!