Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » FIDESZ nyer örültök? :D én igen!

FIDESZ nyer örültök? :D én igen!

Figyelt kérdés
2010. ápr. 11. 22:05
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
11%

kedves 4. 22:15

a jobbik a magyar gárdát pénzeli

mér az a magyar gárda ha a cigányokat és más legálisan magyarországon élö külföldit elutasit?

2010. ápr. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
90%

ma 22:19


Szerinted miért utasítja el őket?


NEm talán azért mert ebben az országban mindenki más Jólél Csak a MAGYAR NYOMOROG?? Meg kerül hitelből az utcára gyerekestül? A Romának egyből kiutalnak valami lakást a magyar meg éhenpusztulhat a kölkével együtt!!

2010. ápr. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
100%
A Magyar itt az igazi kissebbség...
2010. ápr. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
100%

A Külföldi meg bszik adót fizetni inkább kimenekíti a lóvét!!


Ott vana józsefvárosi piac, kész illegális raktárhálózat van alatta és errőla hatóság si tud mégsem tesznek semmit!!! Akik meg eddig elhúztak innen (ismerős is volt) többtízmilliós adótartozást hagytak itt mert megtehetik!! Nincs kiadatás!!

2010. ápr. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
20%

A válasz írója 63%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:22


És hgoyha például egy magyar állampolgár,de a bőre fekete, és tanult ember, beakarna állni a magyar gárdába a gárdisták nem hiszem hogy bevennék

2010. ápr. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
64%

Attól hogy magyar az állampolgárságod, és tanult vagy, még nem leszel Magyar származású!!


Jóhogy nem vennék be mert ennyi erővel bevehetnének egy 15 éve itt élő afgán professzort is!!


Nem?

2010. ápr. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
11%

pff


ez hülyeség


ha már egy cigány tanult és semmennyire sem bünös ugyanannyira utálni fogja őt a magar gársda mintha nem

2010. ápr. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
51%
Egyik se jó, de a Jobbik szélsőségénél és az elk.rtuk MSZP-nél azért egy fokkal éppen jobb.
2010. ápr. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

Nem örülök, hogy a fidesz ennyivel nyer.

Ha meglesz a 2/3-a akkor már nem kell a vörösökkel sem kokettálnia, úgy hoz diktatórikus törvényeket ahogy akar (mint a titkosítási volt). Likud, wellcome to NEW PALESTINE!


Külön nem örülök, hogy a Jobbiknak nincs egy 30%-a.


Ma 3 fullos merdzsó jött velem szembe tuctuc zenét üvöltetve 60 km-es úton. Mindhárom tele volt cigányokkal ... és elgondolkodtam, hogy én az igen jól kereső (tényleg jól) alkalmazott ugyan mi a halálf.száért nem tudok olyan verdákat venni, mint ők ???

Miből van nekik?


Aztán rájöttem, hogy bűnözésből (államilag támogatott), meg az adóforintjaimból (államilag nekik adott)


Ekkor enyhén dühösre görbült a szám széle.

Most pedig azért, mert tudom, hogy az adóm a fidesz alatt ismét az ő zsebükbe fog vándorolni.

2010. ápr. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
100%
Én Jobbikos vagyok, Jobbikra szavaztam, mégis örülök a Fidesz győzelmének. SZerintem Orbán a megfelelő ember, ugyanakkor szükség van a Jobbikra is a parlamentben. Egy az Isten!
2010. ápr. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!