Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » FIDESZ nyer örültök? :D én igen!

FIDESZ nyer örültök? :D én igen!

Figyelt kérdés
2010. ápr. 11. 22:05
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
33%
Remélem hogy megint rosszak az előre jelzések és a Jobbik megelőzi a fideszt meg az mszp-t is.
2010. ápr. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
16%
Örülök, bár elég nyilvánvaló volt hogy így lesz. A jobbikért nem vagyok oda túlzottan, de az mszp-t azért megelőzhetné :)
2010. ápr. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
3%
Hülyék, hiába fröcsögtök, mert győzünk! Eltűnhettek a balféken, hehehe!!!!!!!!!!
2010. ápr. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
90%

kedves 22:12-es, a jobbik semmi köze nácikhoz, viszont az mszp-nek annál inkább a komcsikhoz. Miért is?

1. Mert az MSZMP-ből lett (erre lehet mondani, ezek már mások meg minden)

2.De nem lehet, mert nagy rész a régi szériából való pl: Gyurcsány a KISZ-es és végtelenségig lehetne sorolni


HAJRÁ JOBBIK!

2010. ápr. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
24%
Én nem erre vagyok kíváncsi, hanem arra, hogy most hogyan érzed magad. Nem a csalódottságod érdekel, hanem a hangulatod :):) Őszintén érdekel ;)
2010. ápr. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
0%
dehogy lesz a jobbik kormányon! ha igen akkor is rájönnének az emberek hogy mit müveltek hogy erre szavaztak
2010. ápr. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
68%
Majd akkor örülj amikor pár felbőszült roma kiereszti a beleidet, a purgyék meg majd oda vissza szambáznak rajta, mindezt a saját lakásodban miután megerőszakolták az egész családotad, és nem lessz sehol sem a gárda hogy megvédjen...
2010. ápr. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan most azt hiszitek jobb lesz nekünk?????????

nyert a fidesz, és? Ők is ugyanolyan patkányok lesznek mint a mostani mszp-sek

lopnak, csalnak, hazudnak, és akárki is lehgyen akármilyen fideszes az ISTENVERTE FIDSESZ ADTA EL EZ EGÉSZ ORSZÁGOT!

emlékezzetek csak vissza, minden ami állami tulajdonú volt magánkézbe eladták, ezért tartunk ott ahol tartunk minden privatizált, mindenki annyit kér az árujáért amennyit akar..

a "kis ember" megint rácseszik mint mindig.....

A nagycsaládosoknak, középrétegnek, és a vállalkozóknak arany életük lesz a fideszel az élen, ezáltal megint csak nőni fognak a társadalmi különbségek (gazdagok gazdagabbak, szegények szegényebbek)

Jöhetett volna akármelyik kormány, magyarország el van cseszve! durva leszek de igenis jobb volt az EGYPÁRTRENDSZER!

2010. ápr. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
100%
Vajon ,miért érzem hogy az előzőnek igaza van, Magyarország tényleg el van b@szva.
2010. ápr. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
60%
Meg azt is tegyük már hozzá hogy MINDEN ROMA NAGYCSALÁDOS!!
2010. ápr. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!