Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek miért mindenkinek...

Szesze kérdése:

Szerintetek miért mindenkinek 7kor jutott eszébe szavazni? Én ha akkor mennék, és látnám, hogy sokan vannak, és 3 órát kéne várjak haza mennék? Te?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 11. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért mert pl. itt a XI. ker-ben ahol még 400 vannak,egész naops okan voltak és 3-4-szer mentek vissza gondolták este kevesebben lesznek..,háát nem!Én ha már ott lennék nem mennék haza..,addig ismerkednék:D
2010. ápr. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
lehet,hogy addig dolgoztak. vagy utolsó pillanatban döntöttek. de hiába durrogunk alkotmányos joguk szavazni, és ha 18.40kor döntenek úgy, akkor 18.40kor mennek át letenni a voksukat. bár szerintem legtöbben nem tudtak korábban menni egyéb teendőik miatt.
2010. ápr. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. kérdésedre válaszolva kivártam volna, mert elsőszavazó vagyok, de nálunk a 10.kerben nem volt ilyen probléma du. 2kor:)
2010. ápr. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

Ez csak kamu! Eddigi választásokon mindig a délután 3 és 4 közötti időszak volt a csúcs. Most miért lett 7 óra?

Az mszp rájött, hogy vesztésre áll és még a jobbik is megelőzné, ezért folyamodtak ehhez a trükkhöz. Persze több forgatókönyv létezik, de most ezt húzta elő az mszp.

2010. ápr. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem arról van szó, hogy 7 órakor olyan sokan mentek oda, hanem hogy már korábban is ott voltak sokan, csak ugye idő kell, hogy sorra kerüljenek. Már délután volt, ahol 2-3 órát kellett várni. Meg amit az első is írt, hogy odamentek délután, de látták, hogy sokan vannak, godnolták, este nem lesznek annyian. Hát de.
2010. ápr. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
Csalni akar az MSZP!
2010. ápr. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem ekkor jutott eszébe, hanem egyszerűen a szavazás folyamata olyan lassú volt (kevés helyiség és tisztségviselő miatt), hogy idáig folyamatosan nőtt a létszám. Nincs ebben semmi konspiráció, csak némi rendszerek komplex viselkedése.
2010. ápr. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Egyébként most már döntsétek el, melyik forgatókönyv az igaz :D


1) az MSZP megváltoztatta a szavazás rendjét, hogy ezzel ne adjon lehetőséget az egyetemistáknak (akik közül köztudottan sok a Fideszes és Jobbikos) szavazásra, így jutva előnyhöz


2) felbuzdította saját szavazóit, hogy mindenki hét után menjen (igaz, ezzel magával szúrna ki, de azért ennyire ne gondolkodjunk, mert megárt)

2010. ápr. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!