Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi folyik itt? Kinek a hibája?...

Mi folyik itt? Kinek a hibája? Lesz-e botrány? Kinek tesz ez jót? Lehet -e benne szándékosság,?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 11. 20:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Az MSZP szarul szervezte meg. Az MSZP hibája. Igen, lesz botrány. Az MSZP-nek tesz jót. Igen, lehet benne szándékosság, mivel a fiatalok közt rendkívül sok fideszes és jobbikos szavazó van.
2010. ápr. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
MTV 1
2010. ápr. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Már van botrány, és eléggé felháborító. Szerencsére én gyorsan le tudtam adni a voksom, de részvétem azoknak akik több órát sorban álltak :(
2010. ápr. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Mármint ez a tökölés? Tipikus MSZP-s fogás, az egész, hogy emberek állnak ilyenkor az utcán, hihetetlen, sok évet megéltem már, de ilyet én még nem láttam!
2010. ápr. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
74%

"Kinek a hibája?"


korábban kifejtettem, a teljes magyar közigazgatásé, ami lusta volt észrevenni azt, ami majdnem kiszúrta a szemét. Ne aggódj, megy majd a mutogatás, hogy ki volt a hibás, kinek kellett volna értesítenie, de szerintem a legközelebb akkor járnánk az igazsághoz, ha az egész ország tükörbe nézne.

2010. ápr. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Én azt nem értem,hogy nem tudták előre megszervezni??? Nem látták,hogy hányan akarnak máshol szavazni????
2010. ápr. 11. 20:36
 7/20 anonim ***** válasza:
Már van botrány, akik még ott vannak és órák óta várnak, ők nem hinném, hogy olyan nyugodtak. Amúgy meg nem csak az MSZP a hibás, hanem mindenki, aki ezt megszavazta, és nem csak ők szavazták meg.
2010. ápr. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Váratlanul érte az OVB-t a választás, mint a közterület-felügyelő céget a januári havazás.
2010. ápr. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
55%

f@aszért nem szavaz mindenki otthon, 4 évben egyszer miért nem lehet hazautazni BP-ről, nem lenne ez.

Mint már kifejezettem szerintem javarészt a,lusta emberek miatt van.

Igen szervezési hiba is. és aki észrevette, biztos annak kellett volna szólnia? és mondjuk ha egy kis senki ember vette észre, gondoljátok bárki hallgatott volna rá?

A szavazók és a közig. hibája együtt.

Mi ebben a botrány? elhúzódik a kampánycsned és sokan közülünk még sorban állnak. Ami nagyon példamutató tőlük.

És mit kell ezen lihegni?

2010. ápr. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Én is hazautaztam szavazni.Összekötöttem egy rokonlátogatással is:))
2010. ápr. 11. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!