Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nyitottak ki a boltok,...

Miért nyitottak ki a boltok, ha senki nem megy oda vasárnap?

Figyelt kérdés

Az első vasárnap a nyitvatartás elrendelése után hogy mentem jópár boltba.

Érdekes, hogy csak 5-ig vannak kb. nyitva és mikor nyitva vannak akkor is csak néhány ember lappang benne.

Miért kellett kinyitni újra a boltokat?



#zárva tartás #vasárnapi nyitva
2016. jún. 5. 20:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Én Tesco-ba, Lidl-be, Penny-be voltam ma és sokan voltunk. Szóval nem tudom hol laksz, de szívesen laknák ott mert nem a parkoló végén kéne állnom mindenhol és nyugodtan vásárolhatnék.
2016. jún. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
50%

Egyébként egyet ne felejts: nem kötelező kinyitni. Hiszen a vasárnapi boltzár elrendelése előtt sem volt minden bolt nyitva.


Aki úgy dönt kinyit, az kinyit, ahol kevés a vásárló, majd zárva maradnak.


Én egyáltalán nem vagyok egy shoppingolós fajta, gyűlölök vásárolni, de nagyon jó, hogy van egy ilyen lehetőség.


Szombat délután úgy döntöttem, hogy másnap, vasárnap vörösboros marhapörköltek ennék, de már besörözgettem, nem tudtam kocsiba ülni. Sebaj, vasárnap reggel elmentem a Tesco - ba, délután már kész volt az ebéd.


Ez egy szolgáltatás, dönthesse el a tulaj kinyit - e. Ha úgy dönt 365/24 alapon tart nyitva, tegye.

2016. jún. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerda délelőtt miért "kell" kinyitni a boltokat? Akkor is alig lappanganak.


Tudod miért? Azért mert a kevés vásárló is hoz annyi profitot a boltnak hogy megérje. Ilyenkor kevesebb pénztáros is kell meg kevesebb árufeltöltő, szóval a költségek is jóval alacsonyabbak, az alacsonyabb bevételből is marad utánuk.


Amúgy én a győri Tescoban voltam vasárnap délután, ott is elég sokan voltak, az önkiszolgáló kasszához is sorba kellett állni, ami csak a legforgalmasabb napokon történik meg...

2016. jún. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!