Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Liberálisok! Mi a véleményetek...

Liberálisok! Mi a véleményetek erről a képről?

Figyelt kérdés
[link]

2016. máj. 23. 21:56
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
22%
Nem értem miért erőlködsz, véleményt kérdeztél, majd neked nem tetsző válaszra újabb linket hoztál, majd megint nem tetsző válaszokra még újabbakat. Most akkor mi a célod?
2016. máj. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

"És az nem komoly probléma, hogy százezrek hagyják el az országot Viktor miatt?"


Viktor miatt? A én rokonságomba és ismerettségemben mindenki szinte kivétel nélkül 2010 előtt hagyta el az országot, nem Viktor miatt.


"Az neked nem gond, nem probléma, hogy Orbán parancsára a nem Fidesz közeli újságírókat a titkosszolgálat lehallgatja?"


De probléma. Ahogy az is probléma volt amikor Gyurcsány ,egengedte az izraeli titkosszolgálatnak, hogy hadműveleteket hajtsanak végre az ország beleegyezése nélkül:

[link]


Lehallgatások akkor is ugyanúgy voltak.


"Neked az nem gond, hogy egy ÉHEZŐ EMBER ül már féléve előzetesben, mert egy 130 forintos kakós csigát vett el?"


De gond. Ahogyan az is gond volt, hogy a te Gyurcsányod nem állt ki a Szlovákok áltat félholtra vert 40 magyar szurkolóért.


"Neked az nem gond, hogy az összes Fideszes politikus megússzák a börtönt, azok, akik naponta sikkasztanak el súlyos milliárdokat???"


De baj. De ez MINDEN politikusra jellemző párttól függetlenül. Nem csak a fidesz, hanem a te baloldalad is mindig megúszta a milliárdos sikkasztásokat.


"Neked az nem olyan nagy baj, hogy tanárokat terrorizál a Fidesz, és a tüntető tanárokat munkaügyi eljárással fenyegeti, valamint megvonják tőlük emiatt a TB-t, csak mert tüntetett?"


De baj. És neked az nem volt baj, amikor a tüntetőket félholtra ás véresre verték a te nagyra favorizált Gyurcsány kormányod?


"Hogy emberek lesznek öngyilkosok a kilátástalanság miatt és emberek halnak meg a romló egészségügyi színvonal miatt a kórházakban?"


Magyarország már Trianon óta a világ első helyei közt szerepel az öngyilkossági rátában. Semmi köze ennek a fideszhez.

Mellesleg az a Trianon után melyet a te gyurcsányod jogosnak állított be.


"Tudod ki Orbán Viktor???

Egy gátlástralan patkány, a megtestesült Sátán, a szadista TÖMEGGYILKOS!!!

Egy büdös csaló féreg!!!"


Az összes politikussal egyetemben. Beleérte a te balliberálisaidat is!

+++++++++++++++++++++++

Mellesleg még egy kérdés:


EZ HOGY A FENÉBE IS KAPCSOLÓDIK IDE? AMIKOR MOST NEM IS A fIDESZ A TÉMA, HANEM A MIGRÁNS HELYZET???


========================


# 12


Ha nem értek egyet akkor elmagyarázom, hogy miben nem értek egyet. Mi ezzel a gond?

2016. máj. 24. 01:17
 13/29 A kérdező kommentje:
# 12 Mellesleg szerintem nem az a gond, hogy én elmondom, hogy miben nem értek egyet, hanem az, hogy totál nem ideillő dolgokkal szétspammolja a kérdést mint a 9-es válaszoló.
2016. máj. 24. 01:22
 14/29 anonim ***** válasza:
17%

[link]

ENNYI


Amúgy meg az orosz rulettes képet a saját közösségedre is levetítheted. Most mindenki úgy beszél itt, mintha Magyarországon nem lettek volna olyan magyar emberek, akiknél valami fejben elkattant és nekiálltak válogatás nélkül ölni.

2016. máj. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
73%

"én elmondom, hogy miben nem értek egyet"


Mit mondtál el? Semmit, a kérdésben és az első válaszodban csak belinkeltél egy-egy képet, második válasznál meg közölted, hogy "Nem unom ezt a migráns témát". Én nem olvastam egyetlen érvet sem vagy ok-okozati összefüggést, ami hasznos lenne az első linkhez.


"Aki nem vak az látja bibit és nem hagyja magát manipulálni."

Erre meg csak annyit tudok mondani, hogy a szaudi-orosz olaj konfliktusig egyértelmű, hogy Oroszország a legnagyobb nyertese ennek az egész helyzetnek.

2016. máj. 24. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
75%

Jelenleg 500 millió fehér európai van az EU-n belül, és a legerősebb becslések szerint is csak kb. 20 millió muszlim. Most ha ez a szám 20 millióról 23 millióra ugrik, az aztán hűha :D Most akkor a lakosság 4%-a helyett a lakosság 4,6%-a lesz muszlim, jaj ne...


"Oh jaj, de a migránsoknak sokkal több gyerekük van, tuti azt olvastam a kurucinfón hogy 2050-re a lakosság fele arab muszlim terrorista lesz, atomot nekik azonnal!"


Tegyük fel, hogy 2050-re valahogyan 50 millió fehér európai csak úgy elhalálozik, és 450 millió főre esik vissza a számuk. Tehát ahhoz, hogy muszlim többség legyen, valahogyan kb. 35 év alatt 430 millió muszlimnak kell születnie vagy bevándorolnia. Ez 21-szeres növekedés. 35 év alatt. Ehhez kb. az kéne, hogy a TELJES arab világ fogja az összes cumóját, átköltözzön Európába, és akkor még mindig 100 millió fővel többen lesznek a fehér európaiak. Szerintem nagyobb az esély arra, hogy jövőre a Leicester megnyeri a BL-t ÉS az angol bajnokságot, mint hogy ez bekövetkezzen...

2016. máj. 24. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
76%
milyen probléma te szerencsétlen? egy átlagember legnagyobb problémája, hogy nem jön ki fizetésből hónap végéig, nem pedig az unalomig ismételt "migránsválság"
2016. máj. 24. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
95%

A kép kiváló. Mint a kérdező másik mutatványa. Tökéletesen alkalmas arra, hogy buta tömegekkel hitessen el olyasmit, ami felszínesen hasonlít, tartalmában köze nincs a konkrét ügyhöz. Se migrációban, se orosz rulettben. Mint ahogy a liberalizmusnak sincs köze a dologhoz.


A világtörténelemben ezer évek óta tudják, mi a tömegmanipuláció lényege. A formája persze a technika fejlődésével változik. Mit ez esetben is.

Itt az egyetlen lehetséges jó reakció: figyelmen kívül hagyni, nem törődni vele. Ettől jobb, ha valakinek van rá ideje, módja: felvilágosítani a dolog cinikus célzatosságáról és hamisságáról. Ez bizony sok időt, sok munkát is rettenetesen nagy türelmet igényel.

2016. máj. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
30%

"Szerintem nagyobb az esély arra, hogy jövőre a Leicester megnyeri a BL-t ÉS az angol bajnokságot, mint hogy ez bekövetkezzen..."


az angol bajnokságot már megnyerték...

2016. máj. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Találó kép! :D
2016. máj. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!