Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Erről a képről mi a véleményetek?

Erről a képről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Lassan már tényleg itt tartunk?

[link]


2016. máj. 22. 11:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Nem hogy lassan itt tartunk, hanem itt tartunk, illetve a nyugatiak itt tartanak. CSak a média sosem mutatja a valódi helyzetet és képet.
2016. máj. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sajnos nem lassan. Viszont mi lenne a jó megoldás ölbetett kézzel nézni ahogy bűnöznek mint a németek vagy csinálni is valamit? Több mint 1 millió jött be és jönnek még egyre többen főleg hogy jó idő van.
2016. máj. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A magyar megoldás az egyik legjobb európában, ha nem a legjobb.
2016. máj. 22. 11:29
 4/11 anonim ***** válasza:

A magyar megoldás, a plakátok már tavaly is megtették hatásuk. Ezzel az újabb plakáttal a 800 millió afrikait is meg fogjuk tudni állítani.


[link]

2016. máj. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem semmi a véleményem, mert nem értem, miről van szó. A nem latin betűkkel írt szöveget egyáltalán nem értem. Azt sem tudom, hogy egyáltalán van-e valami köze a latin betűkkel magyar nyelven írt szöveghez. Azt sem tudom, hogy a királyi többesszám mire utal, kik üzennek és mit üzennek, a Brüsszel nevű városnak meg se füle, se szeme, se agya, hogy megértse. Én csak azt látom, hogy már megint valaki vagy valakik a más pénzét költik ilyen táblákra. De biztosan jó üzlet.
2016. máj. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én a határzárról beszélek.
2016. máj. 22. 11:36
 7/11 anonim ***** válasza:

Az ,hogy nem értek arabul.


Illetve csak egy-pár szót:


Áná lá áfhám ál-árábijáh.


Üdv!

2016. máj. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
12%
Nem tartunk itt. Se Magyarországon, se Brüsszelben nincs számottevő arab nyelvű kisebbség (muszlimok vannak, de nagyobb részük nem arabul beszél)
2016. máj. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mi az az "itt", ahol lassan tartunk?

Hogy Orbán populista? Már 20 éve az.

2016. máj. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
"A magyar megoldás az egyik legjobb európában, ha nem a legjobb." Igazad van. Ide célországként egyetlen szir vagy arab stb. sem jön. De ha magállitjuk itt vagy idetelepitik akkor is az elsö adando alkalommal tovább fog menni. Ki akar olyan országban élni ahol csak egy kiválasztott réteg gyarapodik, a többi -ha teheti- elmenekül?
2016. máj. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!