Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akkor ennyi volt, vége a...

Akkor ennyi volt, vége a kampánynak?

Figyelt kérdés

Ma éjféltől kampánycsend lesz az oldalon,a szavazás végéig. Főleg 2 párt szimpatizánsai (Fidesz és Jobbik) próbálták oktatgatni egymást,hogy ez egyikük miért jobb mint a másik. Elértetek vele valamit?Hány embert állítottatok át a saját oldalatokra? Nem tagadom én is osztottam az észt rendesen,az egyik párt szimpatizánsaként.Szereztetek tapasztalatot valamelyik párttal kapcsolatban, az itt látott válaszokat végig olvasva?


Jó volt veletek vitatkozni,találkozunk a választási műsor kezdetén!:)


Hajrá Magyarország!Hajrá Magyarok!

Adjon Isten Szebb Jövőt!


(köszönöm azokat a válaszokat amikből okultam a kampány idején...vasárnap leváltjuk az MSZP-t!XD)


2010. ápr. 9. 21:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

a kettőnk véleménye ütközik, ezt pedig azt jelenti, hogy valaki hazudik.


vagy pedig kb 1-2 kérdésből általánosított le.

2010. ápr. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Minden nemzetnek olyan kormánya van, aminőt megérdemel. Ha valami oknál fogva ostoba vagy komisz emberek ülnek egy bölcs és becsületes nép nyakán, akkor a nép azokat a silány fickókat minél hamarabb a pokol fenekére küldi. De ha egy hitvány kormány huzamosan megmarad a helyén, akkor bizonyos, hogy a nemzetben van a hiba. Akkor az a nemzet aljas vagy műveletlen.” (gróf Széchenyi István)
2010. ápr. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Jó fej vagy! Az MSZP-nek vége, vasárnap a TV előtt ülök egész nap sörök társaságában.


Remélem gyermekeim érdekében is, hogy ez a 8 év (vagy 20 év) soha nem ismétlődik meg.


Hajrá Magyarország és Adjon az Isten szebb jövőt!


MINDANNYIUNKNAK!!!!!

2010. ápr. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Én diploma után így is úgy is megyek külföldre, bárki nyer, mert olyan tanulmányokat fogok folytatni, amit itthon nem tudnék, de majd jövök haza, és megnézem, mit csináltak addig. Alapvetően én nem szeretem a politikát, mert ismerőseim és családom tagjai mentek egymásnak miatta. A melóban csak poénkodtunk ma, hogy "hétfőn már be se kell jönni dolgozni, mert mindenkinek a számlájára lesznek varázsolva a milliárdok, és egy új országban ébredünk". Nem várok csodát, de ha csak egy kicsit is kiegyensúlyozottabb lesz a parlamenti közösség, mint az utóbbi években, én már elégedett leszek.
2010. ápr. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

A kampánynak vége ugyan, de szerintem az igazi viták csak ezután jönnek! Hiszen végre lezárjuk az elmúlt 8 rettenetes évet, és újra kell építenünk mindent. Nem lesz könnyű, hiszen nem mindenki ugyanúgy képzeli el az építkezést...


Ami az eddigi vitákat illeti, nekem konkrétan ketten írták, hogy köszönik, hogy segítettem nekik dönteni. Állításuk szerint mindketten a Fideszre fognak szavazni. Ha ez igaz, akkor már nem ültem itt hiába heteken át, minden este.


Én egyébként nem csak azokhoz szóltam, akikkel éppen vitáztam, de azokhoz is, akik csak olvasgatnak, gondolkodnak, de a vitába nem szólnak bele.


Köszönöm mindenkinek, aki intelligensen vitázott, én is tanultam egyet mást tőlük. Remélem, a következő 4 év mindannyiunknak egy jobb élet reményét, és lehetőségét hozza el. Kívánom, hogy így legyen!


Hajrá Magyarország! Hajrá magyarok!

2010. ápr. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
22:16 ! Ami most az országban folyik attól szerintem gróf Széchenyi István forog a sírjában sok nagy magyarral együtt.
2010. ápr. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
22:22 - Apámat lefizette a Fidesz, egyébként sose szavazott rájuk.
2010. ápr. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
"Új idők jönnek,Kovács úr mi lesz"?
2010. ápr. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én nem vok ennyire bizakodó(sorry) Az államadóság nem tűnik el a választás után sem, és lehet számítógépes rendszert manipulálják vhogy, csalás lesz a választás, ami több év múlva derül ki. Legy egy újabb öszödi beszéd. Úgyhogy elvonulok az odumba, és megvárom a vihar végét:)


Mi van? Libabőrős a hátatok?

2010. ápr. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!