Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akkor ennyi volt, vége a...

Akkor ennyi volt, vége a kampánynak?

Figyelt kérdés

Ma éjféltől kampánycsend lesz az oldalon,a szavazás végéig. Főleg 2 párt szimpatizánsai (Fidesz és Jobbik) próbálták oktatgatni egymást,hogy ez egyikük miért jobb mint a másik. Elértetek vele valamit?Hány embert állítottatok át a saját oldalatokra? Nem tagadom én is osztottam az észt rendesen,az egyik párt szimpatizánsaként.Szereztetek tapasztalatot valamelyik párttal kapcsolatban, az itt látott válaszokat végig olvasva?


Jó volt veletek vitatkozni,találkozunk a választási műsor kezdetén!:)


Hajrá Magyarország!Hajrá Magyarok!

Adjon Isten Szebb Jövőt!


(köszönöm azokat a válaszokat amikből okultam a kampány idején...vasárnap leváltjuk az MSZP-t!XD)


2010. ápr. 9. 21:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Azért ne bízd el magad.Érhetnek mindenkit meglepetések!
2010. ápr. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Kíváncsi leszek, hogy most mi lesz az idejáró kampányoló hülyékkel.

Szerintem életük értelmét vesztik el. :)

Bár örültem, hogy nekik ennyi szabadidejük volt.

2010. ápr. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Én egy valamit vettem észre:

Fideszesek, mszpsek nagy százaléka képes normálisan, átgondoltan, helyesn kifejezni a gondolatait és vitázni, a jobbikosok nagy része erre képtelen. Érvelni nem tudnak, csak támadják az embert, és személyeskedésbe megy át a kérdés... Ezzel a mentalitással engem inkább elijesztettek a jobbiktól...

2010. ápr. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Pártfüggetlen vagyok, majd ikszelek, igyekeztem nem túl nagy vitába szállni, és többnyire sikerült megtalálni a közös hangot azokkal, akik hajlandók voltak kulturáltan társalogni, és nem csak elvakult birkák módjára osztották az észt. Minden oldalról volt olyan, aki az értelmesebb társalgót képviselte, és olyan is, aki csak benyögött 1-1 szitkot. Főleg a kicsik voltak támadva, de azt hiszem, ez nem lep meg azoktól, akik eddig kanalaztak a húsosbödönből, hiszen nekik nem érdekük, hogy távolabb kerüljenek néhány újonc miatt. Meglátjuk, mi lesz, én kíváncsi vagyok, szerintem nem olyan egyértelmű a kép, mint amilyennek egyesek látni szeretnék, persze az egyik disznó banda biztos lejjebb kerül, de szerintem nem lesz fölényes győzelem, akárki kerül is hatalomra, és lesznek meglepetések, ebben is biztos vagyok, ahogy elszámították magukat a statisztikusok legutóbb is, szerintem ez most is várható. Az embereknek elegük van, nem csak az utóbbi néhány évből...
2010. ápr. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Úgy látom, mégsem olyan vérre menő az a Fidesz-Jobbik ellentét :D
2010. ápr. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

"Fideszesek, mszpsek nagy százaléka képes normálisan, átgondoltan, helyesn kifejezni a gondolatait és vitázni, a jobbikosok nagy része erre képtelen. Érvelni nem tudnak, csak támadják az embert, és személyeskedésbe megy át a kérdés... Ezzel a mentalitással engem inkább elijesztettek a jobbiktól..."


ezt el lehet mondani a fidesz-mszp oldalról is. de hozod a formádat, gratula. az utolsó órákban is csak gyűlölködni tudsz:)

2010. ápr. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ha a saját oldalamra nem is állítottam senkit, de megtudtam, hogy az ex MSZP-sek között vannak akik nem mennek el szavazni, mert csalódtak, de nincs másik párt akire szavaznának. Mi a párommal megbeszéltük, hogyha valami csoda folytán az MSZP nyer akkor pakoljuk a bőröndöket és húzunk ebből az országból.
2010. ápr. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

"hogyha valami csoda folytán az MSZP nyer akkor pakoljuk a bőröndöket és húzunk ebből az országból."


Én is így vagyok, csak éppen a Jobbikkal.

2010. ápr. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

"ezt el lehet mondani a fidesz-mszp oldalról is. de hozod a formádat, gratula. az utolsó órákban is csak gyűlölködni tudsz:)"


Ez nem gyűlölködés, hanem saját tapasztalat... Ha nem értesz vele egyet az a te dolgod, én leírtam mit tapasztaltam itt.

2010. ápr. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Igen,en sok tapasztalatot szereztem.Provokacio mentesen osszefoglalva.


Mszp-sek:Rettenet elfogultak.Fokent a Jobbikot szidtak,de Fidesszel sem kiveteleztek.Esz ervek nelkul,hazugsagokkal kampanyoltak pont ugy mint ahogy azt maga a part is tette.


Fidesz-esek.Eleinte amikor meg abban remenykedtek,hogy Jobbik Fidesz koalicio lesz akkor meg csak az Mszp szidtak nagy erokkel,de amikor kiderult,hogy igazabol a Jobbik az aki soha nem lepne koaliciora a Fidesszel akkor nekimentek Jobbiknak is.Borzalmasan szuklatokoruek,elhittek nagyon sok hazugsagot.Pl:Kell a 2/3.A Jobbik az Mszp krealmanya stb.


Jobbik-osok.Elejetol fogva nekimentek az osszes partnak{jogosan}.Megalkuvast,hazugsagot nem turve osztottak a lapokat itt csakugy mint maga a Part.Volt koztuk{vagyis koztunk}1-2 nagyon ertelmes akinek nem tudtal egyetlen egy olyan kerdest sem feltenni amire ne tudta volna a valaszt{fokent gazdasagra gondolok}


Eleinte en is egy kicsit tetovaztam az esetleges gazdasagi problemak miatt amit okozhat a Jobbik de kiabranditottak,mondhatni meggyoztek.Utanajartam,vegiggondoltam es meggyozodve allitom a Jobbik az egyetlen kormanyzasra alkalmas part.


Szoval,Gyozzon a Jobbik!

2010. ápr. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!