Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi értelme van a szavazásnak?

Mi értelme van a szavazásnak?

Figyelt kérdés

Én úgy döntöttem hogy nem megyek el mert szerintem teljesen fölösleges.Ha a Fidesz ha az Mszp vagy a Jobbik nyeri nekünk kis embereknek úgy se lesz jobb csak rosszabb!

A Fidesz is csak hazudozik ugyan azt fogják csinálni mint az Mszp. A Jobbikot meg már alapból utálom meg nekem Vona Gábor nagyon ellenszenves ja és kitudja lehet hogy a legtöbb politikus össze játszik és már rég el van döntve hogy ki nyeri a választást.

Ti hogy vagytok ezzel?


2010. ápr. 9. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:
A szüleid gyakran nosztalgiáztak a kommunizmusról előtted?
2010. ápr. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én pl. azért megyek, mert különben úgy érezném, akkor jogtalanul pofáznék négy évig a politikáról. Ez elvi kérdés, ha nem tetszik, menj el és jelöld be az összeset, így érvénytelen, de éltél alkotmányos jogaiddal.
2010. ápr. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

választások lesznek 1


az az értelme hogy elmenjen a korrupt mszp


ne szerezzen nagy hatalmat a korrupt fidesz


mert a 2/3 a lesz akkor jaj lesz nekünk

2010. ápr. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha a Fidesz vagy az MSZP akkor tényleg mindegy, mert csak marionettek a nemzetközi nagytőke behajtói.


Ha a Jobbik, na az a legjobbik, egy új esély az országnak a nemzetnek a felemelkedésre és a rabszolga iga lerázására.

Mióta ezek a lépes bitangok vannak a hatalomba 20 éve, csak a nagytőkének dolgoznak, és ennek kell véget vetni.

2010. ápr. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

nem nagyon szoktunk róla beszélni bár lehet hogy jobb élet volt mint most mert akkor legalább volt munka hely most meg 25 éves vagyok van 2 szakmám és még se tudok elhelyezkedni sehol!

Ja annyiban igazad van hogy a mocskos Fidesznek ne legyen meg a 2/3 mert akkor tényleg kutya világ lesz !

2010. ápr. 9. 16:01
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szebb jövőt szeretnék ezért megyek szavazni
2010. ápr. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

ma 16:01

csak az a nagy helyzet hogy semmi esélyük sincs hogy nyerjenek.Talán csak annyi hogy bekerülnek a parlamentbe de a 15 % kal kitörülhetik a hátsójukat mert még az mszp-t se fogják tudni megelőzni.

2010. ápr. 9. 16:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Én elmegyek szavazni, még akkor is elmennék, ha csak illúzió lenne a döntés lehetősége. Egyszerűen ez az egyetlen, amivel az egyszerű polgár befolyást gyakorolhat a politikára. Lehet menni tüntetni, amíg ki nem lövik a szemed, de láthatod, hogy mennyi haszna volt.
2010. ápr. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én nem látom már értelmét.Akik eddig kormányon voltak,mind bizonyították,hogy hogy alkalmatlanok.Aki még nem volt hatalmon,arról még ne tudni pontosan,mennyire megbízható,de a kb 20 év alatt összegyűjtött negatív tapasztalat alapján előre megjósolható,hogy bárki jön is,semmivel sem lesz jobb világ...az átlagember számára...

Ennyi idő alatt megkellett volna tanulni,hogy ilyenkor kampány idején minden párt azt ígéri,amit a többség legjobban szertne hallani,mert ezt KELL tenniük.Logikus.És miután megnyerték a választásokat,már csak a saját zsebük tömködésén fog járni az eszük.

Ha elmennél szavazni és a párt,amelyre szavaztál újra csak csalódást okozna az embereknek,akkor nem lenne lelkiismeret furdalásod?Nekem lenne...

Akik a kommunista időkről nosztalgiáznak,azok azért sírják vissza azokat az időket,mert akkor nem voltak koldusok,hajléktalanok,nem fagytak meg emberek a saját otthonukban és nem éheztek gyerekek.Mindenkinek jutott munkahely és az egyszerű munkás is megtudott éni a fizetéséből.Nem volt ilyen óriási külömbség az emberek anyagi helyzete között,hogy az egyik dőzsöl a másik meg nyomorog.És ez egyáltalán nem hátrány.Most a 70-es 80-as éveket jellemeztem nagyjából.Akkor az emberek nagy többsége boldogabb,kiegyensúlyozottabb volt,mert nem fenyegette őket a létbizonytalanság és az sem utolsó szempont,hogy a közbiztonság is jobb volt.Persze annak a korszaknak is megvoltak a maga hibái ez vitathatatlan.

Csak annyit kellett volna tenni,hogy megtartani abból a rendszerből azt,ami jó és kijavítani a rosszat.De végül a fürdővízzel együtt kiöntötték a gyereket is...

2010. ápr. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!