Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha megállapítják, hogy a...

Ha megállapítják, hogy a Kubatov-féle felvétel igaz, és a Fidesz vezetősége is nyakig sáros, megdönthetik a Fidesz kormányt választási csalásra hivatkozva?

Figyelt kérdés
Lenne bármiféle következménye, vagy megint úgy lesz mint a Gyurcsány öszödi beszédével?
2010. ápr. 8. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Az elso fordulo utan....Igen! A sors mostoha a becstelenekkel!
2010. ápr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Semmi változás nem lesz. :( Ugyanaz lesz mint Öszöd után.
2010. ápr. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jah és mielőtt valamelyik I. Viktor király alattvaló felségárulással vádolna: csupán elméleti és feltételes módban értsétek a kérdést. Nem akarok önbíráskodni.
2010. ápr. 8. 21:50
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem,mert amire bebizonyosodna,hogy igaz,a Fidesz lecseréli a saját embereire a nyomozó hatóságokat és ügyészeket.Nagy gyakorlatuk van már a disznóságaik eltusolásában.
2010. ápr. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Miből gondoltad, hogy a Fidesz más mint a többi párt. A "nép" memóriája nagyon rövid: nézd meg mit igértek 1998-ban a hatalomra kerüléskor és mit valósítottak meg belőle. A parlament a cirkusz nekünk. A hátunk mögött megegyeznek - mert a holló a hollónak nem vájja ki a szemét - és mi nézzük, mint "hülye gyerek a moziban" a produkciót. Ez erről szól!
2010. ápr. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
18%

ne hasonlítsuk már öszödhöz,

sok barom elhisz mindent, a fidesz hogy szerezne meg midnenkiről információt? minden szavazóról? ne legyetek már ennyire a médiára hagyatkozva, eszetek nincsen?

csak azokét tudják tárolni akik támogatták őket, vagy akik kipogtató cédulát adtak, de nem mindenkit.

2010. ápr. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mit értesz média alatt? Én főleg az újságokat és a Tv-t tartom médiának. Egyiket sem olvasom. Leginkább ezen az oldalon, ahol mindenki, minden oldalról kifejti a véleményét a dolgokról. És azért egy hangfelvétel nem semmi. Lesz még itt gondolom különböző szakértői munka. Az OVB megállapította hogy hiteles a felvétel. Nem tudom ez nálatok mit jelent, de nálam annyit hogy tényleg Kubatov beszél rajta.
2010. ápr. 8. 22:03
 8/9 anonim ***** válasza:
95%

Nem, mert a fidesz-szavazóknak már ez se probléma. Beszéltem párral, és nem rendítette meg a hitüket, csak legyintettek. De miért is rendítette volna meg? Hasonló dolgok 2006-ban is kiderültek. Emlékezzünk vissza a kefekötős nénire a Vizslájával, amit a FIDESZ-irodából faxoltak. Meg talán Gyulán már akkor lebuktak egy ilyen listával, ami támogatókra, ellenségekre és közömbösökre osztotta az embereket. Tehát a FIDESZ-ről ebből, meg még sok mindenből lehet tudni, hogy így működik. A szavazóik is tudják, de nem zavarja őket.


Az viszont majd inkább zavarni fogja, ha kiderül, hogy a jóléti álmokból, amit éveken át együtt szövögettek, semmi sem valósul meg, sőt folytatódni fognak a megszorítások. Na ez már inkább alááshatja a kormányt. Meg az a számos egyéb hiba, amit a kontroll nélküli kétharmados többségük majd kitermel.

2010. ápr. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, én is megemlítettem édesapámnak, és annyit mondott hogy "oszt" :). És támogatná egyébként hogy Orbán király legyen, szóval az is vicces.
2010. ápr. 8. 22:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!