Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti elmentek szavazni a kvóta...

Ti elmentek szavazni a kvóta elleni népszavazásra?

Figyelt kérdés
Hogyan fogtok szavazni, ha elmentek? Szerintem tök felesleges, mert úgyis az lesz amit a fidesz akar. Ez már rég nem demokrácia sajnos.
2016. máj. 10. 14:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
56%

Engem nem érdekel. Itt Londonban jól megvagyunk mindenféle nációval. Az meg, hogy otthon az orbán mit gyűlölködik, és mi ellen uszít nem érdekel, nem fogok asszisztálni hozzá.


Jó lenne, ha ti is felébrednétek végre! ha marad otthon ez a posvány sosem fogunk hazamenni, pedig szeretnénk... :-(

2016. máj. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"De ha szinte az egész világ el van adósodva akkor vajon kinek tartozik az már jó kérdés."

Tudom, hogy el van adósodva, de arról bezzeg nem lehet megkérdezni a népet, csak azért, mert az EU nem olyan állam, mint Oroszország. Képmutatás az egész.

2016. máj. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
53%
/Engem nem érdekel. Itt Londonban jól megvagyunk mindenféle nációval/ Igazad van nincs baj a sokféle nemzetiségekkel. Én is csak az arabokat útálom mert állat egy népség. Hidd el nem érdekelne ha svájciakat vagy németeket szeretnének Magyarországra telepíteni.
2016. máj. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
47%

" Jó lenne, ha ti is felébrednétek végre! ha marad otthon ez a posvány sosem fogunk hazamenni, pedig szeretnénk... :-("


Kibírjuk ezt a nagy "veszteséget"! :)



A kérdésre válaszolva még nem tudom, ami biztos, hogy ennek az országnak nincs bevándorlókra szüksége, vannak nagyobb gondok is.

2016. máj. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
9%

"Jó lenne, ha ti is felébrednétek végre! ha marad otthon ez a posvány sosem fogunk hazamenni, pedig szeretnénk... :-("


Multikulti imádók ne is jöjjenek vissza,soha.

Nem kelletek ide bomlasztani.

2016. máj. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!