Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti elmentek szavazni a kvóta...

Ti elmentek szavazni a kvóta elleni népszavazásra?

Figyelt kérdés
Hogyan fogtok szavazni, ha elmentek? Szerintem tök felesleges, mert úgyis az lesz amit a fidesz akar. Ez már rég nem demokrácia sajnos.
2016. máj. 10. 14:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%

Igen elmegyek.

De csak azért, hogy nehogy véletlenül az igenek győzzenek.


Ha hozzájárulhatok ahhoz, hogy megakadályozzak iszlamisták ideköltözését, akkor élni fogok a lehetőséggel.


Fidesz meg nem vagyok.

2016. máj. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%

Volt már ez a kérdés pár napja.

És még mindig nem megyek el, mert én nem adom a X-em a Fidesz játszmájához. Ez belpolitika mintsem külpolitika. Próbál a Fidesz ezzel olyan látszatot sugallni hogy "megmentjük az országot a bevándorlóktól". Közben letelepedési államkötvényt árulnak származástól és vallástól függetlenül bárkinek cégek akiket az állam bízott meg.

2016. máj. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
#2 Azt nem én tettem fel. Most derült ki ténylegesen, hogy lesz szavazás.
2016. máj. 10. 14:26
 4/15 anonim ***** válasza:
47%
Én nem, nem is izgat, mivel még mindig nem tervezek egy 20-30 évre eladósított országban élni.
2016. máj. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mikor lesz ez?
2016. máj. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%

Vajon a népszavazás nem pont a demokráciáról szól?


Hogy a nép kinyilvánítja az akaratát?

2016. máj. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én élni fogok a szavazati jogommal feltétlenül, minden választáson részt veszek.


Még nem tudom hogyan szavazok, mert a Fidesz direkt úgy fogalmazta meg a kérdést, hogy ne lehessen jó választ adni rá.

2016. máj. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Elmegyek és a kvóta mellett szavazok. Értelmes magyar ember ezt teszi aki nem akarja hogy migránsok százezrei legyenek ide visszaküldve.
2016. máj. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%
kvóta mellett szavazol hogy ne küldjenek migránst? MIVAN???
2016. máj. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
58%
ma 14:41 Ebből a válaszból látszik mennyire tájékozatlanok az emberek. Az egész világ el van adósodva évtizedekre ez nem magyar sajátosság. Kivéve az olajban gazdag országok. De ha szinte az egész világ el van adósodva akkor vajon kinek tartozik az már jó kérdés. Hogy válaszoljak is igen elmegyek mert nagyon úgy tűnik Brüsszel már előre tart attól hogy a magyar nép döntsön nehogy más országok is kövessék a példát.
2016. máj. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!