Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van itt néhány Bokros fan,...

Van itt néhány Bokros fan, aki leírná nagy vonalakban mit is akar Bokros?

Figyelt kérdés
Nem az érdekel hogy mi a programja, hanem hogy akik favorizálják, azok tudják hogy mit akar és mi a következménye? Várom a válaszokat!
2010. ápr. 8. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
24%

"Nem az érdekel hogy mi a programja, hanem hogy akik favorizálják, azok tudják hogy mit akar és mi a következménye? "


programját akarja megvalósítani.

2010. ápr. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Még a gatyát is leszedné rólad az adóterheivel.
2010. ápr. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Nem engem szólítottál ugyan meg, de én tökéletesen értem, mit mond, az egyetemi makro- és nemzetközigazdaságtan könyvet, ami nem hülyeség, de Bokrosra és az MDF-re szavazni az.
2010. ápr. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Szeretné a zsebeit újra degeszre tömni.
2010. ápr. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem engem szólítottál ugyan meg, de én tökéletesen értem, mit mond, az egyetemi makro- és nemzetközigazdaságtan könyvet, ami nem hülyeség, de Bokrosra és az MDF-re szavazni az.



Agyrém vagy!


Egy tőke nélküli gazdaságban akar neoliberális politikát folytatni!


Nem esik le hogy nem lehet?

Mi soha nem leszünk neoliberális gazdaság, csak a neolinerálisok kiszolgálója, kapisgálod?

Pontosan ami a lényeg, az hiányzik, a profit újratőkésítés.

2010. ápr. 8. 19:38
 6/8 A kérdező kommentje:

Látod erről beszélek!

Bokrosnak a legmegvalósíthatatlanabb a programja.

Egyszerűen, nincs annyi a társadalomba hogy kibírná.


Bocs ha megbántottalak, de már annyira unom, hogy a demagógia elcseppen sokszor. Én meg pontosan tudom hogy mi a baj Bokros elképzeléseivel.

Sokan állítják hogy mennyire és hogy hüha.

És senki nem akarja megvitatni.

A Fideszt is ismerem, " Fideszes voltam eddig" és tudom mik a lehetőségeik, és mi a felfogásuk.

2010. ápr. 8. 19:49
 7/8 Dávid ***** válasza:
0%

Én Bokrosra szavazok!

Hogy miért?


1, 30éve ugyanazt mondja és nemzetközileg elismert szakember

2, Kisebb állam, privatizáció (Posta,Volán,Malév) helyüket vegye át más (magán)cég, akár csődbe is mehet, de nem támogatjuk adóforintokból

3, Vállalkozók terheit enyhítsük először, csak később a lakosságét,hiszen ettől indul be a gazdaság növekedése

4, Egykulcsos adó

5,Okos államot, ne hadi- vagy presztízskiadásokra költsünk

2010. ápr. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ma 20:18


Nem lehet Bokrosra szavazni, csak MDF-re.


Vagyis Dávid és Herényi hasznos idiótája leszel, aki az ő mentelmi jogukért harcol. Persze hiába :)))

2010. ápr. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!