Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki gondolja veszélyesnek a...

Ki gondolja veszélyesnek a magyar politikára nézve a zsidó származású embereket? (Elsősorban a zsidó származású politikusokra, vagy olyan személyekre gondolok akiknek nagy befolyásuk van)

Figyelt kérdés

Mármint úgy érzem mintha, a magyar politika egyre inkább Izraelt kezdené kiszolgálni, és már nem magyar. De nem csak a politika, hanem az egészségügy!! is.


De ha azt mondjátok, hogy nem akkor, mondjatok legalább 1 indokot.


2016. máj. 8. 14:45
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
54%
Mondom, hogy bolond. Nem érdemes időt pocsékolni rá.
2016. máj. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 tetro ***** válasza:
83%

16.06

Lebuktattál. Valóban a válaszaid mindig telis-tele vannak érvekkel, mentesek minden személyeskedéstől… És mi mégis töröljük őket. Nincs értelme tovább titkolni, elárulom miért. Mert te nem vagy libsi, és ezért összeesküdtünk ellened. Mi mind. Ellened és a szólásszabadság ellen.

2016. máj. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
95%

Azé 1 mondat erejéig még próbálom kupálni. :)


Szal kapaszkodj, kérdezõ, nagyon kevés kenyeret eszem ( viszont zabkorpát, búzacsírát annál többet ) és azr a keveset se sózom.


Amúgy a Talmudban azt még nem olvastam ( ha megadot a traktátust és az oldalt, ígérem póitolom ), mindeesetre, aszondod, 83 féle betegséget gyógyít.

De mi van, ha nekem a 83-ból 1 ( egy ) sincs? :D

2016. máj. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:

2 helyen is írja.


Baba kamma 93b.

Baba mezia 107b

2016. máj. 8. 18:14
 25/35 A kérdező kommentje:

Héberül azt jelenti betegség

מחלה


he+lamed+het+mem

5+30+8+40=83


Nekem ez könnyen megy, mert én is matek-fizikás vagyok.

Meg vannak a neten ilyen segédtáblázatok is.

[link]

2016. máj. 8. 18:28
 26/35 A kérdező kommentje:

nneddudgi én már jobban ismerlek titeket zsidókat és a vallásotokat mint saját magamat, pedig én nem vagyok zsidó.

Tudom, hogy mi vezérel titeket.

2016. máj. 8. 18:37
 27/35 anonim ***** válasza:
30%

Bajnai Gordonka Izraelben, példaképei előtt:

https://www.youtube.com/watch?v=9DUrAjds-00


Mert aki filoszemita, az rossz ember nem lehet... Kicsit sem ők irányítják az országot.

2016. máj. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:

Fidesz helyett kisgazdapárt, mit szóltok hozzá.

[link]


Minden problémát megoldana.

2016. máj. 8. 20:07
 29/35 A kérdező kommentje:
2016. máj. 8. 20:18
 30/35 anonim ***** válasza:
36%
Gyurcsány is azért engedte meg a Moszadnak, hogy akciózanak Magyarországon, mert semmi köze nem volt a zsidósághoz.
2016. máj. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!