Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ilyet lehet csinálni?

Ilyet lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Kaptam egy levelet a helyi fideszes képviselő jelölttől. Olyasmi állt benne, hogy mivel ez az első választás, ahol szavazhatok, szavazzak a fideszre.

Namost, ez az ember valami igazgató helyettes most abban a suliban, ahova jártam. A levél az én nevemre, az én címemre szólt. Megteheti egy politikus, hogy felhasználja a személyes adataimat az iskola adatbázisából?

Máshonnan nem tudhatja, hogy mikor születtem és hol lakom.


2010. ápr. 8. 13:40
 1/10 A kérdező kommentje:
Esetleg az egyik közösségi oldalról tudhatja hogy mikor születtem, de a címem ott nincs feltüntetve.
2010. ápr. 8. 13:42
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

A Fidesz?


Most buktak le hogy mindenkit lajstromba vettek.


Nevetséges antidemoktarikus csőcselék.

2010. ápr. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
igen megteheti, mivel megvehette kb 2 hete a polgárok adatait bármelyik párt legálisan.
2010. ápr. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Pont most olvasom, hogy valaki más adatait meg az ajánlószelvényről jegyezték fel. Akkor akár az én személyes adataimat is szedhették onnan mert tavaly még rájuk adtam le a kopogtatót.
2010. ápr. 8. 13:49
 5/10 anonim ***** válasza:

kedves "legális" hozzászóló, a bibi az, hogy a választók nevét és lakcímét vehetik meg, nem az életkorát, tudtommal.


tehát akkor honnan tudja a fidesz, hogy a kérdező 18-22 éves, tehát először szavazhat?

2010. ápr. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A választási névjegyzékből vehetik meg az infókat és, azalapján lehet tudni, hogy aki 4 éve nem szerepelt rajta az első választó. Nem olyan bonyolult ez az ügy.
2010. ápr. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
persze, és aki nem szavazott tavaly mert nem akart nem volt kedve, stb? kíváncsi lennék, hogy vajon ők is kapnak e erről papírt. nem hiszem.
2010. ápr. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy hiába derül ki, hogy ezt tényleg megcsinálták, nem fognak lebukni mert mindenki az ő oldalukon áll és úgyis kimagyarázzák magukat...
2010. ápr. 8. 14:06
 9/10 anonim ***** válasza:

"persze, és aki nem szavazott tavaly mert nem akart nem volt kedve, stb? kíváncsi lennék, hogy vajon ők is kapnak e erről papírt. nem hiszem."


Lassan mondom, hogy te is értsd V Á L A Sz T Á S I N É V J E G Y Z É K, tudod, az a névjegyzék, amibe még valamikor február-március környékén bekerült mindenki aki szavazóképes, és amiről értesítenek abban a levélben, amiben a kopogtatócédulát is megkaptuk. Így már érted?

2010. ápr. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
14.08:Akkor az mszp-nek,jobbiknak,civileknek,lmp-nek miért is nincs ilyen választási listájuk?Lassan belefulladtok a hazugságaitokba...de gyere csak,magyarázd még...
2010. ápr. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!