Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ideológia vagy a gazdaságpo...

Az ideológia vagy a gazdaságpolitika miatt szavaztok a Jobbikra?

Figyelt kérdés

Például én nemzeti liberális vagyok, ha létezik ilyesmi. Házasodjanak a melegek, legalizálják a füvet, vigyék le a szex korhatárt 14 évre, szarok rá, hogy ez sok ember szerint deviancia. Viszont nem szeretném, ha mindez a nemzeti öntudat rovására menjen, mivel én elsősorban magyar vagyok. Támogatom a cigánybűnözés felszámolását, a vidéket stb...

Mindezek után szerintem a jobbikra szavaznék, de eléggé húznám a számat. Szerintetek összeegyeztethető a két dolog ? Vagy takarodjak vissza Izraelbe ?

Amúgy mielőtt rákezdenétek: heteró vagyok, gój, és még soha nem drogoztam


2010. ápr. 8. 12:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Legalább annyira a gazdaságpolitika, mint az ideológia miatt. Ellenzem az összes drogot (nem leszek érte népszerű, de a legálisokat (cigi) is), amit nem az orvosok használnak fel (halálos kórban szenvedő emberek fájdalomcsillapítására), a melegek addig nem foglalkoztatnak, ameddig benn tartják a lakásban (viszont a gyerekvállalásukat szigorúan ellenzem), feljebb vinném a szex korhatárt 16 évre, mert ma már a 13 évesek is dugnak :D. Egyedül cigánykérdésben voltam liberális, ameddig nem kezdtem el tanulni a nyóckerben, és tapasztalatot szereztem velük, azóta ebben is erősen konzervatív vagyok. Egyedül a vallásosság, ami nem az én világom, viszont saját erkölcsömből élek a tíz parancsolat szerint. Végigolvasva a programokat a Jobbiké a legszimpatikusabb.
2010. ápr. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

"feljebb vinném a szex korhatárt 16 évre, mert ma már a 13 évesek is dugnak :D"

Mindegy mi a kórhatár, akkor is dugnak. Pont ezért vinném le :)

2010. ápr. 8. 17:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!