Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesznek mi a programja a...

A fidesznek mi a programja a a cigánykérdésre?

Figyelt kérdés

Nem vagyok se jobbikos se semmi, szal szeretném ha nem lennék leanyázva meg egyebek,szimplán érdekel h ezt a problémát h akarják megoldani?

Mert ez az építünk nekik szép új házat dolog nem jön be hiszen mindig eladják meg totál leélik az égészt:S


2010. ápr. 7. 19:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
81%

A Fidesznek igen komoly a programja van a cigány kérdést illetően. Egyenlőre a szavazatuk megszerzése volt a fő cél, aztán a többit majd meglátják.

Hmm....valami ilyesmi.

2010. ápr. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 X. Maté ***** válasza:
43%

"Szal" akár fel is mehetsz az oldalukra és megnézheted az "egészt". Tudod lelakják, nem leélik :D.

Egyébként túl sok szavazót vesztenének, ha nem támogatnák őket és nekik elsődleges céljuk, hogy a kormány élén legyenek...

2010. ápr. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
48%
Semmi. Egyik pártot sem érdekli a cigányprobléma megoldása igazából. Mi érdekük fűződne hozzá?? Semmi. Szóval nem is akarják megoldani. Na meg jobb is így, hogy a cigányok és a magyarok marják egymást. A lényeg a káosz fenntartása. Mindenki nagyon jól tudja, hogy hova vezet ez így, sajnos...
2010. ápr. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
83%
Fidesz? Program? Ne nevettess már. A Fidesz-nek szinte sosem volt programja mindig más pártok programjából lopkodnak.
2010. ápr. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
82%
nem hiszem hogy van, mivel maga a vezír (orbánviktor) is cigány.
2010. ápr. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
68%
Orbán nem cigány! BÁr én Jobbik szimpatizáns vagyok, azt még én is belátom hogy az elmúlt 20 évben az 1998-2002-ig tartó időszak volt a legjobb... A kérdésre válaszolván pedig: Sajnos lusta voltam elolvasni a programjukat így biztosat nem tudhatok, viszont különböző sajtótájékoztatókon nem tudok róla hogy felvetették-e egyáltalán ezt a témát, szóval szerintem nincs... De ha annyira kíváncsi vagy akkor menj és olvasd el a programjukat :)
2010. ápr. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 X. Maté ***** válasza:
70%

Utolsónak igaza van, de nem olyan fontos. Egyébként a vajdák azért vannak, hogy megoldást találjanak a cigány problémára.


Youtube: Borsodi Vajda és hasonlókat keress! Ő az aki kimondja és ezért utálják is a cigányok nagy része, de félnek tőle és ahova lemegy, ott nem lesz több baj! Ráadásul még botrány sem lesz belőle, mert nem egyenruhában masíroznak be ;)

2010. ápr. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

A cigányokat mindig megvették a kampány időszakra aztán ugyanúgy nem törődtek velük. Tessék, itt egy mszp-s szitu:

Az MSZP lefizeti a romákat

http://www.youtube.com/watch?v=gcxUM7EEdKc&feature=channel


Ilyet találsz a fideszre is. Van hogy egyik csapatot a fidesz, másikat az mszp vette meg. Mind1 nekik csak pénz jöjjön. Láncszavazások elsődleges elkövetői a cigányok.

2010. ápr. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
90%

A Fidesznek egyáltalán mi a programja?

Orbán Viktor igazán ismertethetné az emberekkel egy tévés vitában..:P

2010. ápr. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
74%

A Fidesznek egyszerű a programja... Megnyerjük és leszarjuk...

Am meg a cigánykérdésbe otthon lehetnek, ha már egy cigány a vezérük (nem vicc, Viktor király télleg roma származású!)

2010. ápr. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!