Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Már csak 4Nap? (! ) Szerintete...

Már csak 4Nap? (! ) Szerintetek mi lesz a végeredmény?

Figyelt kérdés

Már csak pár nap és tényleg egy nagyon nagy jelentőséggel bíró szavazás jön.Tuti a tv csatornákon rekord nézettségűek lesznek a választási műsörök.

Szerintetek mi lesz a vége? Ok ,valószínű nyer a Fidesz,de meg lesz a 2/3-ad? Mszp vagy Jobbik?? Bejut-e az Lmp vagy az Mdf??

A közvélemény kutatók már azt sem tudják mi van.A Jobbikot nagyon megviselte az elmúlt időszak lejárató kampánya?? Tudott javulni az Mszp?? Orbán már zsebében érzi a győzelmet? Az Lmp-nek bizonyíthatóak lesznek addig a kapcsolatai Kókával? (index)

Szerintetek a fővárosban kire megy majd le a legtöbb szavazat??

Bocsánat a rengeteg kérdésért,de most pártállástól és vitától mentesen várok összetett válaszokat.))


2010. ápr. 7. 13:46
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Végre az első-értelmes és reális válasz:)) Köszönöm!!
2010. ápr. 9. 07:42
 12/17 anonim ***** válasza:

Amúgy akármit mondanak a közvélemény kutatók, én azt látom hogy a környezetemben egyre többen fognak szavazni a Jobbikra.

Ez a párt fejlődött a legdinamikusabban az elmúlt években, és ha így folytatja 4 év múlva ők fognak győzni.

Szerintem 32% Jobbik, 45%Fidesz, 13% MSZP, 5% LMP 3%MDF, a maradék 2% meg a többi kis párt.

2010. ápr. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Jobbik: 52%

Fidesz: 33%

Mszp: 12%

Lmp: 5%

Mdf: 1%

2010. ápr. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!!

Sajnos a közvélemény kutatásoknak nem igazán lehet hinni:( Nem értem miért kapják a fizujukat.

2010. ápr. 9. 11:18
 15/17 anonim ***** válasza:

Részvétem.

Én még vagy 40 évig szeretnél élni...

2010. ápr. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

nem rossz a kérdés, mert legalább megtudjuk mások véleményét. Viszont, én nem mondok semmit, mert nem szeretnék csalódni. Ha azt mondom, hogy a fidesz nyer, még minden elképzelhető. lehet, hogy megint az mszp nyer: mszp=LMP=stb...

De magamban válaszoltam XD! :)

2010. ápr. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Ne is emlegesd ezt a rémálmot.)))))))))

2010. ápr. 9. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!