Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki a FIDESZ-re és az MSZP-re...

Aki a FIDESZ-re és az MSZP-re szavaz, az támogatja a cigánybűnözést?

Figyelt kérdés

Támogatja továbbá a cigányok honfoglalását?

A fél alföld már az övék, mi lesz így az országgal ?


2010. ápr. 7. 10:02
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
41%

"EZt a kérdést nem lehet megoldani csak úgy négy év alatt.

Köztük is van sok rendes ember, de ha kiveti őket a társadalom, a jobbikosok legfőképp (nem csak az állam), akkor az úgy nehéz. "


Igen, rátapintottál a lényegre. Ez egy hosszú folyamat, de hatékony, felzárkóztató oktatáspolitikával, versenyképes béreket kínáló munkahelyek teremtésével a cigányság nagyobb része kiemelhető a jelenlegi helyzetéből és beolvasztható a magyarságban. Ez az egyik út.


A szoci-szadeszos út a segélyezés és az önálló roma nemzet kialakulásának elérése. Én nem támogatnám.


Jobbikos út: erőszak, polgárháború, a cigány többségű É-M.o.-i területek előbb-utóbb bekövetkező önállósodása (lásd. Koszovó). Ha jobbikosoknak ez kell...

2010. ápr. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
45%
A Fidesz NEM támogatja a cigány bűnözést, maximum a rendes cigányoknak akar munkát biztosítani, hogy NE kelljen nekik segélyt fizetni, hanem maguk keressék meg a pénzt.
2010. ápr. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
45%
Én a Fideszre szavazok, de ettől még nem támogatom a cigánybűnözést. Én is kerültem már összetűzésbe cigányokkal, tudom, mi az a cigánybűnözés, de ettől még nem leszek jobbikos.
2010. ápr. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

"Én a Fideszre szavazok, de ettől még nem támogatom a cigánybűnözést."


Te a FIDESZ-re szavazol, tehát támogatod a FIDESZ-t.

A Fidesz egyértelműen támogatja a cigánybűnözést és a cigányszaporítást


ergo TE TÁMOGATOD A CIGÁNYBŰNZÉST!



"Én is kerültem már összetűzésbe cigányokkal, tudom, mi az a cigánybűnözés, de ettől még nem leszek jobbikos."


Nem kell jobbikosnak lenned. Csak gondolkozz el a tendenciákon, mennyivel nőtt a cigánybűnözés.

És most folytasd a gondolatsort, hogy a jelenlegi egypárt (MSZP-FIDESZ) hatalma alatt hogy fog tovább nőni.


Elég, ha a cigánybűnözés ellen szavazol.


Ha nem, akkor meg viseld szépen döntésed következményét, és ne siránkozz, ha nyugdíjas szüleidre egy nap (még csak nem is este) rátörték az ajtót, kifosztották és előtte bestiálisan megölték őket.


Vagy ha a gyereked az iskola előtt megkéseli egy cigánygyerek.


Akkor ugye tudni fogod, hogy ez a TE HIBÁD IS ?!?!


Fogod-e akkor önmagadat büntetni?

2010. ápr. 9. 14:14
 25/32 anonim ***** válasza:
41%
Nem értek egyet veled kedves kérdező, de nem állok le veled vitatkozni, mert lesüllyednék a te szintedre. Nagyon intelligens lehetsz egyébként. Tartsd tiszteletben mások véleményét, most pedig menjél szépen vissza katonásat játszani kis fasiszta.
2010. ápr. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

Ha az egyenes ágú logikai levezetést nem érted, akkor nem igazán van értelme veled vitatkozni.


Most komolyan, mit nem értesz benne, vagy mit nem tudsz elfogadni?

Szívesen elmagyarázom ...


Addig meg egy vicc:


Apuka látja, hogy kislánya számolgatja a nemrég született kiscicákkal:

- egy FIDESZ-es

- még egy FIDESZ-es

- meg még egy FIDESZ-es


Pár nap múlva apuka megint látja, hogy kislánya megint számolgatja a kiscicákat:

- egy Jobbikos

- még egy Jobbikos

- meg még egy Jobbikos


Kérdőre is vonja, hogy előzőleg még Fideszesek voltak a kiscicák, hogy lettek Jobbikosok.

Mire a kislány:

- azért, mert azóta kinyílt a szemük


Én csak ezt kívánom neked is.

2010. ápr. 9. 14:39
 27/32 anonim ***** válasza:

"És most folytasd a gondolatsort, hogy a jelenlegi egypárt (MSZP-FIDESZ) hatalma alatt hogy fog tovább nőni. "


Már ezzel a mondatoddal bebizonyítottad, hogy semmiről nem tudsz. Egypárt? Az mszp és fidesz? :D


Úgy látszik neked természetes, hogy az mszp a saját pártját mocskolja (hiszen szerinted "egypárt") több mint 8 éve, saját magától "félti a demokráciát", ezért ragaszkodik foggal körömmel a hatalomhoz, és saját magát szidja minden lehetséges fórumon, ugyanakkor saját magát is dicséri?

Ecsém, hol élsz te :)

2010. ápr. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Mondtam, h nem vitatkozom veled. Inkább ne magyarázd el, nem vagy te ahhoz elég okos. Többet nem kell válaszolod, nem jövök vissza ide.
2010. ápr. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

14:48:

"Egypárt? Az mszp és fidesz? :D "

Akik 2/3-os törvényeket hoznak meg saját ülepük védelmére, az bizony a háttérben egypárt.

Vagy te bedőltél a színjátéknak amit előadnak, hogy mennyire de mennyire egymás ellen vannak :DDDD


14:51:

Megfutamodás = VERESÉG!

2010. ápr. 9. 14:55
 30/32 anonim ***** válasza:
Majd meglátjuk vasárnap, ki is szenved vereséget.
2010. ápr. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!