Moszad hazai rombolása?
"Az a szervezett erő, amely parancsra jelen van a médiában, és most rendkívül hallgatag, az a Moszad állománya. Az izraeli titkosszolgálat keresztül-kasul átszövi a magyar közigazgatást, a tömegtájékoztatást, a hatalmi szerveket, beleértve a titkosszolgálatokat is. Olyanok vagyunk, mint egy lyukaktól hemzsegő ementáli sajt, nyilatkozta Kozenkai Jenõ, egykori kémelhárító tiszt. - Milyen erõt képvisel az izraeli titkosszolgálat Hazánkban?
- Magyarországon 7000 és 13 ezer fő között van a Moszad ügynökeinek száma. Ezek nem mind hírszerzõk és kémelhárítók. Vannak köztük operatív találkozások helyszínéül szolgáló lakások tulajdonosai, futárok, olyan cégvezetők, akik a rendszeres fizetéshez biztosítják a pénzt. És vannak a politika és a közigazgatás legmagasabb csúcsain “üldögélők”, és az igen magas beosztásban, sokszor főszerkesztői rangban tevékenykedő újságírók. A Moszad minden megyében, minden városban, minden döntéselőkészítő és döntéshozó helyen jelen van Hazánkban.- A polgármesteri hivatalokban és a megyei közgyűlésekben is?
- Minden olyan helyen, ahol bizalmas információk vannak. Egy ilyen szervezet olyan, mint a rákos daganat. Nem árt azon elgondolkodni, hogy a nagy Amerika, amely Izrael leghűségesebb szövetségese, felháborodottan tiltakozik az ellen, hogy a Moszad agresszív, a két ország bensőséges viszonyát figyelembe véve, kifejezetten arcátlan módon lopja az Egyesült Államok titkait. Hogyan is gondolhatja bárki, hogy ez a titkosszolgálat nincs jelen, meghatározó erővel Magyarországon, ahol a hivatalos adatok szerint százezer zsidó él. Köztudott, hogy az izraeli tőke, a befektetett pénz tekintetében, jelenleg a területileg sokkal nagyobb és földrajzilag sokkal közelebb eső Németország után a második helyen áll Magyarországon és az izraeli vállalkozók leginkább a telekommunikációs- és ingatlan befektetéseket kedvelik. Elképzelhető-e, hogy a Moszad nem követ el mindent sajátjai megsegítésére, információkkal való ellátására? Erre persze azt szokták mondani, hogy a külföldi tőke milyen jó. Szerintem a fő kérdés nem az, hogy mennyit fektetnek be, hanem, hogy mennyit visznek ki. Az a kérdés, hogy mi haszna van ebből Magyarországnak, a magyar polgároknak. Jó, ha van befektetett tőke, de nem jó, ha cselédekké tesznek minket. Jó, ha a Moszad a maga hatékony eszközeivel segítséget nyújt az esetleges terrorcselekmények megelőzésében, természetesen csak is magyar kérésre, de nem jó, ha közben ellopják minden üzleti titkunkat és ezáltal lehetetlen helyzetbe taszítják Hazánkat. " folyt: [link] Mi a véleményetek?
11.43
Ez esetben amilyen jol megy neki a bomlasztas tuti tele van a fotoival a moszad honap dolgozoja fal
Az amerikaiak mohamedán emberei, pedig itt vannak, még az egyetemeken is.
A kormányoknak legegyszerűbb megvenni, kihasználni az egyszerű ösztöndíjas hallgatókat a céljaikra! nem kell nagy dolgokra gondolni, ha hírszerzésről van szó.
Hírt, azaz információt kell szerezni, ha ezt egy óvodás tudja megtenni, akkor az óvodások között lesz az ügynök, ha pedig egy orvos, akkor közöttük, stb...
Sok esetben fizetést sem kap érte, egyszerűen örül a hirtelen jött magas rangú kapcsolatainak. Úgy van vele, ha hazamegy, még hasznos lehet neki, pl. elhelyezkedésnél.
Az információs csatornák, ma már annyira kuszák, hogy bármilyen platformon kommunikálhat az összekötőivel.
Nyilván nem "top secret" infókról van szó, hanem egy sokkarú polipról, aki az apró morzsákat gyűjtögeti, de azt teljes kormányzat szakmai mellszélességével.
Top secret infókat ma nem éri meg szerintem megszerezni, politikailag túl kockázatos.
A Kérdezőt annyiban tudom megnyugtatni, hogy napjainkra annyira felgyorsultak és kiszélesedtek a kommunikációs csatornák, hogy a föld összes kormánya így szerez információkat.
Annyiban aggasztó, hogy a javak elosztása nagyon egyenlőtlen és a fent megszerzett információkból ugyanennyire egyenlőtlen mértékben profitálnak az arányosan erősebbek.
Egyszóval gazdasági előnyszerzésről van szó alapvetően és első körben, nem népek "elpusztításáról". Sajnos ma is látunk rá példát, amikor e kettő egybeesik.
Ettől függetlenül egyes embereket "kiiktathatnak" véglet, vagy időlegesen a rendszerekben. Sajnos ez is realitásnak tűnik.
Ja persze..
1978-tól 1985-ig volt a III/II hadnagya. Hát igen szaru tevékenykedett, mert a hadnagyot...ha nem b..sz el semmit, akkor négy év után előléptették. Valamit nagyon elk...rt a jóember.
Na meg 32 évvel ezelőtt kiesett a rendszerből, de azóta is mindent tud a mai magyar titkosszolgálati körülményekről.
Szerintem a honlap fenntartója, meg a nyilatkozó sem 100-as
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!