Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen módon tud csalni az...

Milyen módon tud csalni az mszp a választáson? Itt lesz az izraeli titkosszolgálat, a moszad is! Ebben segít nekik?

Figyelt kérdés
2010. márc. 28. 10:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Ezt a moszados marhaságot honnan vetted? Ilyet még a kurucon sem írnak (tudom, mert néha azért felnézek oda...).
2010. márc. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
34%
13-15 év körüli lehetsz.
2010. márc. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Már négy évvel ezelőtt kiesett volna a parlamentből az szdsz, de sikerült szavazatokat átcsoportosítani más pártoktól. Remélem, hogy bármilyen választási csalás is felmerül, akkor újraszámolják a szavazatokat.
2010. márc. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%

Mondjuk az engem is érdekelne hogy pontosan hogyan is működik?


Leadják azok helyett a szavazatokat akikről tudják hogy nem mentek el szavazni vagy mi?

2010. márc. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Hát tévedtél!

Maradjunk abban, hogy húsz felett vagyok!

2010. márc. 28. 10:48
 6/13 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag már csalnak, hiszen hazudoznak szégyentelenül.

De minden hézagot ki fognak használni, a delegáltaktól a szavazat számlálástól a feldolgozásig. Annyira be vannak tojva hogy lehet Lendvai az 1/2 m3 botoxot is lecsapoltatná a sikerért, sőt Feri se mondaná hogy lári-fári!

2010. márc. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Pl. meg tudják tenni azt, hogy ahol nincs mondjuk LMP-s vagy MDF-es delegált, ott az LMP és az MDF szavazatait maguknak számolják.
2010. márc. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem tud csalni egyik párt sem.Mert szavazni személyesen,személkyi iagzolvánnyal kell.A szavaztszedő és a szavazatszámláló bizottságokban is a többi párt képviselője is ott van.Azok pedig azonnal szólnának,ha családs merülne fel.Éppígy csalhatna szerinted a Fidesz,és a Jobbik stb.is?
2010. márc. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Elektronikusan mindent meg tudnak módosítani. Ugyanez a helyzet a szerencsejátékban. Egyes nyerő automatáknál három fokozat van. Ezzel lehet a nyerési esélyt állítani. Aki a kevesebbel is beéri, az nagyobb nyerési esélyt állít be. De általában a legkisebbre állítják. Tehát az egész szerencsejáték csalás! A választást is az, mivel számítógépen küldik be az adatokat a választási bizottságok, majd később küldik be csoportosítva a szavazatokat. Mivel a választási szelvények nincsenek ellátva egyedi azonosítással, ezért bármikor cserélhető és módosítható az eredmény.


ÉN TÁMOGATNÁM A NYÍLT SZAVAZÁST!


Én vállalom a nyilvánosság előtt, hogy kire szavazok!

2010. márc. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én meg nagyon nem támogatom a nyílt szavazást, az ország tele olyan emberekkel akik teljesen másként állnak hozzád ha megtudják hogy másra szavaztál.


Normális esetben ez nem érdekelne, de munkahelyen ez nem a legszerencsésebb, főleg ha olyanok döntenek az előremeneteledről akik bigottan hisznek akármelyik pártban.

2010. márc. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!