Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Számotokra kik a...

Fideszesek! Számotokra kik a leghitelesebbek a Jobbikban?

Figyelt kérdés
-
2010. ápr. 6. 22:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
8%
Uyan én a szocikra szavazok, de egyetértek Szíjártóval: a Jobbik botránypárt!
2010. ápr. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szijjártó inkább az eltapsikolt EU-s pénzeivel foglalkozzon...
2010. ápr. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

" Uyan én a szocikra szavazok, de egyetértek Szíjártóval: a Jobbik botránypárt!"


na látod


a náci mszp botránypárt

egyik náci szavazójának a botrányos szövege :)


náccccik

2010. ápr. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Elsőnek Túró Dóra jutott az eszembe, de aki képes hozzámenni érdekből egy ilyen majomhoz, azt inkább hagyjuk...

Nem látok én ott hiteles személyt.

2010. ápr. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Pörzse, Vona számomra ők a leghitelesebbek és legszimpatikusabbak.
2010. ápr. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Vona Gabor,Magyarorszag leendo miniszterelnoke.
2010. ápr. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
27%

" Elsőnek Túró Dóra jutott az eszembe, de aki képes hozzámenni érdekből egy ilyen majomhoz, azt inkább hagyjuk...

Nem látok én ott hiteles személyt.

"


mér te se vagy hiteles az oldalon


náccci vagy annyi :)

2010. ápr. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindenki hiteles a pártban. Miért ne lenne az? Még nem herdáltak el ezermilliárdokat évente, és nem küldték a csőd szélére az országot, nem tették tönkre az egészségügyet, a közbiztonságot, és pláne nem tették tönkre az emberek politikába vetett bizalmát.
2010. ápr. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én elsősorban fideszes vagyok, de nekem a Jobbikból szimpatikus Dúró Dóra, Vona Gábor és Morvai Krisztina és Balczó Zoli is. Mindegyik más miatt. Dúró Dóra helyes lány, és ezért nagyon meggyőzően tud hatni (tudom ez nem épp politikai érv, de nekem akkor is szimpatikus Dúró Dóra).

Vona egy erős kiállású karakteres figura, aki mindig határozottan, egyenesen beszél.

Morvai bár nem tagja a Jobbiknak, de erőteljesen kötődik hozzá, és a párt delegálta az EP-be is. Ami számomra pozitív benne, hogy mindig kiáll az emberi jogok mellett. Még olyan emberek jogai mellett is, akik mellett senki sem szólal fel. És ez mindenképpen szimpatikussá teszi.

Balczó meg... Balczó eleve egy idősebb politikus, akiről az sugárzik le, hogy egy rendes, megbízható ember. Van benne valami megnyerő.


Remélem, hogy megfelelő választ adtam.

2010. ápr. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Fideszes vagyok én is.Balczó és Pörzse(szerettem a műsorát az Echo TV-n).
2010. ápr. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!