Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz a választások eredmény...

Mi lesz a választások eredménye az ELSŐ forduló után?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék mindenki véleményére, SZÁZALÉKBAN kifejezve. Nem azt szeretném tudni, hogy ki melyik párt nézeteivel ért egyet, hanem reális tippeket az eredményre vonatkozóan.

Azt még kiemelném, hogy nem aktuálpolitikai vitát akarok szítani a kérdés feltevésével, csak érdekel, hogy mit gondolnak mások, és ez mennyire lesz összhangban a valós eredménnyel.


2010. ápr. 6. 17:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
46%
Aki a Jobbikot 40 százalékra teszi, vagy azt mondja, győzni fog, az hol él?
2010. ápr. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Mint említettem, nem politikai csatározást szeretnék generálni, és mivel az a kérdés lényege, igenis számítanak a számok.

Köszönöm annak, aki a leírtaknak megfelelően válaszolt! Várom a további tippeket!

2010. ápr. 6. 18:29
 13/15 anonim ***** válasza:
74%

Fidesz 55%

Jobbik 25%

MSZP 15%

MDF 5%

2010. ápr. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

FiDeSz - 54 %

MSZP - 21.8 %

Jobbik - 16%

LMP - 5%

MDF - 2%

Egyeb - 0.2%

2010. ápr. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek! Nem tudom, hogy ki volt az, aki sok választ nagyon lepontozott, aki írt százalékos eredményt, mindenkinek zöld kezet adtam.

Még egyszer köszönöm, és kíváncsian várom az eredményeket majd vasárnap.

2010. ápr. 6. 23:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!