Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyiben változott meg az...

Mennyiben változott meg az életed a vasárnapi zárva tartások miatt?

Figyelt kérdés
Amióta vasárnap zárva tartás van, mennyiben változott meg az életed? Ha bementé vaárnap a cba-ba láthattad, hogy szinte mindíg üres volt, mégis nagy felhőrdülés volt a zárva tartás miatt, most pedig szinte semmi sem változott az emberek életében. szinte észre sem venni
2016. ápr. 17. 13:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
31%
És te napi 20 órát dolgozol még szombaton is az oda vissza út meg 4 órát vesz igénybe. Teljességgel igazad van csak vasárnap lehet bevásárolni.
2016. ápr. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
nem, hanem általában 12 órázom, plusz túlórák, és mivel nincs gyerekem még így általában én nyerem meg a délutáni és éjszakai műszakokat is, mindkét melóhelyemen, valamint pár óra alvásra nekem is szükségem van, tehát azt a napi kb 5 órát nem szeretném bevásárlással tölteni. Légyszives mutass nekem olyan hipermarketet ami hajnali egy óra körül nyitva van hétköznap, és akkor ígérem, hogy nagyon fogom sajnálni a boltosokat, amiért vasárnap is dolgozniuk kell.
2016. ápr. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ja munka után gyerekért menni, majd elvinni szakkörre mert a kölök igényli majd fél nyolckor még a gyerekkel elmegyek bevásárolni meg vacsit is csinálok meg még a párkapcsolatomat is ápolom.... nehogy már abból álljon az életem, hogy épp mikor van időm bevásárolni. Ennyire nem kell a púler duma, lehet engem most ezért utálni beszólni de én nekem ez így jó. Bocs, nem vagyunk egyformák.
2016. ápr. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
45%
Ha 12 órázol és még rá húzol túlórát akkor hogy jön az össze hogy még rá húzol délután is. Ezek szerin hajnal egykor kezdesz . Egykor végzel de maradsz két órát túlórázni. És mivel elvállaltad a délutánt még bent maradsz tízig. Heti hat napot. Így jogos visszavonom tényleg csak vasárnap tudsz vásárolni. Most már csak az a kérdés hogy mikor dolgozol a másik munkahelyeden?
2016. ápr. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Mint írtam, két munkahely, így váltakozik mikor melyiknél vagyok éjszakás, és melyiknél délutános. Túlóra persze nem mindig van, de átlag heti kétszer biztosan. És muszáj bevállani, ha egyszer saját lakást akarok venni, és inkább most mint majd gyerek mellett.
2016. ápr. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Értem mi a problémád, de ugye váltott műszakban nem minden nap kell menni, van pihenőnap. nos, olyankor vagyok a másik munkahelyen.
2016. ápr. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Tudjátok, hogy mi legyen nyitva minden vasárnap? Két csinos női comb! :D
2016. ápr. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!