Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyiben változott meg az...

Mennyiben változott meg az életed a vasárnapi zárva tartások miatt?

Figyelt kérdés
Amióta vasárnap zárva tartás van, mennyiben változott meg az életed? Ha bementé vaárnap a cba-ba láthattad, hogy szinte mindíg üres volt, mégis nagy felhőrdülés volt a zárva tartás miatt, most pedig szinte semmi sem változott az emberek életében. szinte észre sem venni
2016. ápr. 17. 13:21
1 2
 1/17 anonim válasza:
43%
Ha nem lenne a média én az egész idiótaságból semmit nem vettem volna észre!
2016. ápr. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
De ha elfogy a kókuszreszelék vagy kell csavarlazító vasárnap akkor csak lemegyek a OBI-ba vagy a Pennybe és megoldom.
2016. ápr. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%
Igen, én már csak azért se mentem CBA-ba, akármennyire is kellett volna valami otthonra. Hogy mennyiben változott meg? Egy élmény volt szombaton munka után rohanni bevásárolni, tülekedni a boltban, ahol jobb esetben még volt amit szeretnék, rosszabb esetben már elfogyott, és mivel vasárnap nem nyitnak ki, frisset már nem hoznak. Általában a vasárnapi ebéd főzésekor jutott eszembe hogy a nagy tolongásban elfelejtettem egy fontos hozzávalót, de mivel hipermarket nem volt nyitva, így kénytelen voltam megvenni a sarki kisboltban dupla áron. Minden alkalommal elátkoztam azokat akik kitalálták ezt a bődületes baromságot. Még hogy a boltosoknak kell a szabad vasárnap? Miért a pincéreknek, mentősöknek, ápolóknak, taxisoknak nem kell? Ez az egész arra ment ki hogy a tűzközeli CBA- még több hasznot zsebeljen be, amiből bőven jutott Viktorkának is.
2016. ápr. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
42%
Megtanultam ukrán villámnyalábokat szórni a bal könyökömből.
2016. ápr. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
6%

"De ha elfogy a kókuszreszelék vagy kell csavarlazító vasárnap akkor csak lemegyek a OBI-ba vagy a Pennybe és megoldom."


Dehogy oldod meg. Nyitvatartástól függetlenül a te szellemi képességeid semmit sem változtak. Amit eddig nem tudtál megoldani azt most sem fogod.

2016. ápr. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Még nem vagyok boltos, de ha az leszek akkor sz.r irányba fog
2016. ápr. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
36%
Semennyiben mivel 6 napból áll egy hét és nem ragaszkodtam hozzá hogy csak azért is vasárnap vásároljak. Egyébkén ha mégis ellenállhatatlan ösztönzést éreztem a vásárlásra 3 élelmiszer bolt volt nyitva a mi kis 3000 falunkban. És van minden ami szem szájnak ingere. És ha a kakas pörkölthöz hiányzik a só még ki bírom hogy a kis boltban 13 forintal drágább. A csavarlazítót meg az életrevalók a munkahelyükről viszik nem a boltból.
2016. ápr. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon bosszantó volt, hogy állandóan számolgatni kellett mint a kommunizmusban. Szombaton már ne, hétfőn még ne vegyél húst, meg kenyeret, mert készülnek a leállásra, nem friss. Eltört a fúróhegy vasárnap -egy bútort akartam összerakni- eddig elugrottam a teszkóba, és fél óra múlva minden ment tovább. Most nem! Most munka leáll, jó lesz az egy hét múlva. Hétfői vizsga, kellene egy fekete harisnya gyorsan. Felejtsd el. Minden zárva. És még folytathatnám, hány helyen okozott bosszúságot.


Az ember mérgében csak dudorászhatta:


https://www.youtube.com/watch?v=2hGEMFeLFFs&list=PLM9N7xxt9C..

2016. ápr. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem nem változott semmi, mert eddig se vasárnap vásároltam.
2016. ápr. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
51%
tudjátok, aki dolgozik, az nem mindig tud hétközben nagybevásárolni..
2016. ápr. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!