Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem gondoljátok ha Bokros...

Nem gondoljátok ha Bokros jönne, akkor kemény lenne az élet, de legalább rend lenne?

Figyelt kérdés

Valószínűleg ő az egyik legjobb politikus Magyarországon,100%,hogy rendet tennének,nem?

De a magyar emberek tudják hogy ha nyernének akkor ku*va világ lenne:)

Ez az oka a nagyon alacsony népszerűségnek?


2010. ápr. 6. 11:39
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
73%
Börtönbe ne rakják, mert azt is mi fizetjük! Akasszák fel!!
2010. ápr. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
79%
Bokros nagy szakértelme egy legenda, amit a szocik építettek köréje fel. Bokros világa nagyon csúnyán festene a valóságban. Egyébként megvalósíthatatlan is lenne egy olyan szélsőségesen neoliberális berendezkedés, amit ő kínál. Ő is tudja ezt egyébként, az esélytelenek nyugalmával kampányol.
2010. ápr. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Nem úgy kéne itt rendet tenni, hogy megint a néptől szedik be az ellopott pénzeket. Felelősségre kell vonni akik kifosztották az országot és teljes vagyonelkobzás. Több milliárd jönne vissza.



Ennek csak pszichés hatása lenne, de az is fontos.

A költségvetést csak is úgy lehet rendbe rakni, a mostani torz és nem a piac alakított helyzeten változtatunk.

Gyakorlatilag a politikusaink a munkaerőnket adták el korrupt módon és ezzel a piaci lehetőségeinket.


Helyre kell tenni a tőke és a munka profit érvényesítő képességét, ez alap.

A magyar gazdaság fejlődését akadályozó, törvényeket, szabályozásokat meg kell szüntetni.

Nincs a multiknak versenyelőny, " hiszen már ma ott tartunk hogy az energia is drágább mint nyugaton.


Ha nőnének a bérek és javulna a versenyképességünk az lehetne az egyetlen megoldás. Az viszont a nagytőke és a politika érdekeit sértené. De nincs más lehetőség.

2010. ápr. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

"A magyar az ilyen .... Aki elvesz egy kicsit hogy rendbe jojjon a gazdasag azt kocsog hazaarulo tolvajnak tartja . De ha tetszik hanem kell a kell a megszoritas neha .... Bokros is jo politikus de szerintem meg mindig Bajnai a legjobb .... Kar hogy nem valalja . Mondjuk illyen orszagba en se vallalnam ahol a tuntetok lekopik a miniszterelnokot ... Mit vartok ti ? Azt hiszitek van egy normalis politikus aki ezt igy vallalna ? Rendre kene tanitani a magyar nepet ... Tulzottan ellettek engedve az emberek ..."



Nincs igazad gyermeke. Mindig a megszorítások mellett kampányoltam. Igen növeljük az adókat és de szuper lesz nekünk lesznek újabb munkahelyek épülnek szupcsi utak!

Aztán tudod mi lett? Épültek új villák a Rózsadombon.

Tíz éven át veszekedtem a munkahelyemmel a barátaimmal a családommal, hogy ez igenis helyes! Az adókat emelni kell, bevezetni az áfát.. stb. És kiderült miért tettem, hogy többet lophassanak. Itt a megszorításoknak a gazdasághoz közük sincs. Az abból befolyt összegek nagyságrendekben térnek el. ezt egy ábrával is szemléltetném:


[link]

2010. ápr. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Az az oka a népszerűtlenségének hogy a magyarok már tisztában vannak vele hogy a szemük is kilopta anno.
2010. ápr. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
58%

""Nem úgy kéne itt rendet tenni, hogy megint a néptől szedik be az ellopott pénzeket. Felelősségre kell vonni akik kifosztották az országot és teljes vagyonelkobzás. Több milliárd jönne vissza."

Hogyan jönne vissza több milliárd? Áruld már el.

Az a pénz már elvan herdálva.

Az alkotmányosság keretein belül te egy forintot nem fogsz abból viszont látni. (pl. elutaznak külföldre)

Berakhatod az emberkét a börtönbe, attól a gazdaságnak nem lesz jobb..."



Nagyon egyszerűen:


Gyurcsány vagyonelkobzás.

Bajnai vagyonelkobzás.

Orbán vagyonelkobzás.

Bokros vagyonelkobzás.

Antall leszármazottai vagyonelkobzás.

Boross Péter vagyonelkobzás.

Horn Gyula vagyonelkobzás.

Medgyessy Péter vagyonelkobzás.

2010. ápr. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Rendet tennének?

Nem. Csak kiráznának a gatyádból.

És meddig kormányoznának?

Pár napig, mert az MDF-SZDSZ-t megölnék az állandó belső háborúk.

2010. ápr. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Nem.

Bokros kiváló közgazdász, de szörnyű politikus. Azért mert valaki remek közgazdász, még nem tenné rendbe az országot.

Illetve az MDF többi része egy nagy rakás.... Szóval egy fecske nem csinál nyarat.

2010. ápr. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

"Nagyon egyszerűen:


Gyurcsány vagyonelkobzás.

Bajnai vagyonelkobzás.

Orbán vagyonelkobzás.

Bokros vagyonelkobzás.

Antall leszármazottai vagyonelkobzás.

Boross Péter vagyonelkobzás.

Horn Gyula vagyonelkobzás.

Medgyessy Péter vagyonelkobzás."


Jaa értem, szóval te bizonyítékok nélkül akarsz vagyonelkobzást? Honnan tudod, hogy ki, hol és mennyit lopott?

Ebben az esetben nem számít a tövényesség ugye?

De ha veled szemben történne ilyen, akkor te baromira fel lennél háborodva, és jönnél a demokratikus jogaiddal, holott az az alternatíva amit te felkínáltál az nem éppen jogszerű.

Érdekes felfogása van itt egyeseknek.

Csak azt nem értem, hogy ha egyeseket ér valami sérelem, akkor ők egyből jönnek a jogaikkal, de amikor másokról van szó, akkor egyből töröljük el a demokráciát, meg ne törvényes keretek között gondolkodjunk?

A szándékkal nincs gond, de most már nem a kőkorszakban vagyunk...

Bizonyísátok be ezt az egészet, akkor senki nem fog nektek ugatni... Addig én is azt áll rólad amit akarok.


Én úgy gondolom, hogy a magyar gazdaság talpra állítását nem jogszerűtlen vagyok elkobzásokkal kellene megoldani, hanem racionális keretek között kellene gondolkodni.

Még ha megtörténne a vagyonelkobzás (engem qrvára nem zavarna, ha bebizonyosodna, hogy ezek elloptak mindent, és elvennének tőlük, megérdemelnék), attól a pár milliárdtól ami nekik van, attól nem lesz itt jó lét...

Szerintem nem erre kellene alapozni...

2010. ápr. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
69%
Igaz hogy Bokros rendet tenne. Jól megszivatná a magyarokat és zsidókat rakna a nyakunkba. Elvégre Bilderberg tag!
2010. ápr. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!