Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen lesz a magyarság...

Milyen lesz a magyarság helyzete 10 év múlva?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 6. 09:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"10 év talán kevés, de remélem előbb-utóbb eltűnünk, én már sokszor gondolkodtam, hogy tök jó lenne nekünk, ha Ausztria egy tartománya lennénk pl és kapásból egész más lenne minden (előnyünkree).

Azt a fene nagy magyarságot és nemzettudatot meg hagyjuk már mert a csapból is ez folyik és baromi idegesítő."



Neked különösen jó lenne. Remélem mindennap elvernének, ahogy szlovákiában az ottani magyarokat romániában az ottaniakat és szerbiában az ottani magyarságot.

2010. ápr. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"A következő években hatalmas elvándorlás lesz a fiatalok körében. Főleg a képzett fiatalok mennek el, akiket nem érdekel hogy itt szocializmus volt, csak az hogy máshol sokkal kedvezőbbek a feltételek. A tőke hajhászás miatt lemaradt az ország, hiszen nem csak a tőke számára kell versenyképesnek lenni, hanem a dolgozó alkotni képes emberek számára is. Megváltozott a világ, ma már nincsenek távolságok és a nyelvi korlátok is nagyon leredukálódtak, ahogy az informatika fejlődésével a külföldi munkavállalás is egyszerűsödik. "



Én inkább azthiszem tömeges bevándorlász lesz.

2010. ápr. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én inkább azthiszem tömeges bevándorlász lesz.


A válasz írója 50%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:26



Honnan lesz bevándorlás és hová, és főként miért?


Kifejtenéd?

2010. ápr. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Kár a kérdésért, a 100% azt se tudja megmondani, ma mi a helyzete, hacsak nem általánosít egy "reménytelent" izibe.
2010. ápr. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!