Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is van úgy, hogy ha az...

Más is van úgy, hogy ha az MSZP-nek sikerül kiharcolnia egy népszavazást a vasárnapi zárva tartás ellen, akkor átpártol az MSZP-re?

Figyelt kérdés

Ismét a második legerősebb párt az MSZP, megelőzte a Jobbikot, tehát újra csak ő esélyes 2018-ban leváltani a Fideszt. Eddig azért óckodtam az MSZP-től mert tehetetlennek tartottam, de ha ezt meg tudja csinálni, akkor bebizonyítja, hogy nem az. Mennyi mutyit csinált a Fidesz, mennyi hányingerkeltő lopást, minden intézkedése csak a szűk haveri körének a kezére játszott és a magyar nép ellen, trafikmutyi, vasárnapi zárvatartás, CSOK, stb stb. hányinger.

Szerintetek is meg fog jönni az emberek hite a Gyurcsány nélküli MSZP-ben, ha képesek népszavazást kiírtani?


2016. ápr. 5. 18:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
nem
2016. ápr. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%

Nem.

Én továbbra sem állok senki oldalán, mert az én oldalamon sem áll senki.

2016. ápr. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Ha rajtam múlna, akkor mindkét párt vezetői sötét cellában csücsülnének életük végéig és soha többé nem látnák a napot.
2016. ápr. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Én ellenzem a vasárnapi boltzárat, de ha négyfelé vágnának sem szavaznék az MSZP - re.
2016. ápr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%

"Mennyi mutyit csinált a Fidesz, mennyi hányingerkeltő lopást, minden intézkedése csak a szűk haveri körének a kezére játszott és a magyar nép ellen, trafikmutyi, vasárnapi zárvatartás, CSOK, stb stb. hányinger. "


Ez igaz de könyörgöm, erre nem az MSzP a válasz! Lehet hogy már régen volt, de 2010-ben az MSzP hasonló botrányai vezették a Fideszt 2/3-hoz!

2016. ápr. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%

Hozzájuk soha többé, elég volt belőlük 12 év.


Az meg főleg gáz lenne, ha lehagynák a Jobbikot :D

Ez csak a bukottak vágyálma.

2016. ápr. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Lehagyták a Jobbik-ot a KSZH adatai szerint.
2016. ápr. 5. 19:16
 8/13 A kérdező kommentje:
KSH*
2016. ápr. 5. 19:17
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
Egy sikeres népszavazás nem feltétlenül fogja megerősíteni az MSZP-t. 2004-ben nem csak a kettős állampolgárságról volt népszavazás, hanem a kórházak privatizációjáról a Munkáspárt kezdeményezésére. Ekkor mintegy 1,9 millió ember szavazott a Munkáspárt állásfoglalása mellett. 1,5 év múlva az országgyűlési választásokon mindössze 21 ezer ember, a választók 0,11%-a szavazott a Munkáspártra, ami még a 2002-esnél is gyengébb eredmény volt.
2016. ápr. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
45%

NEM.


Ők ugyan nem fognak leváltani senkit se, hálisten.


Már csak pont ők hiányznának ide, hogy a narancsos csöbörből visszamenjünk a vöröscsillagos vödörbe.

2016. ápr. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!