Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy ha valaki...

Miért van az, hogy ha valaki felvesz egy Bocskait, akkor az már egyből undorító neonáci fasisztarasszista Jobbikos?

Figyelt kérdés

Miért ennyire h*lyék az emberek? Miért kell ruha alapján eldönteni, hogy "na ő egy sz*r ember", mert díszmagyart mert felenni?

Nemrég varrattam magam egy nagyon szép, karcsúsított, álló nyakú kosztümöt, paszományokkal - és akárki látta, első reakciója az volt, hogy "pfőőő te is Jobbikos vagy?" :S (Egyébként igen, szimpatizálok a Jobbikkal, de nem vagyok se rasszista, se semmi - ahogy a párt sem, de most nem erről szól a kérdés, és a kosztümöt se azért varrattam, mert hogy nagymagyar, hanem mert piszok régóta tetszik, és most lett rá pénzem - meg olyan kicsit gótikus, mert fekete :D)

Miért ilyenek az emberek? És mellesleg egy ruha miért kelt bárkiben is félelmet? Akkor ennyi erővel bennem is kelthet félelmet a makkos cipő meg a nyolckilós aranyfux... :/

Amúgy nem igazán foglalkozok más véleményével, csak már idegesít a sok beszólás - de attól még ha alkalmam adódik, felveszem a kosztümöt, mert régi vágyam volt, és imádom! :)


2010. ápr. 5. 12:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
7%

Persze az is lehet, hogy azért, mert egyes valóban rasszista egyének ilyen ruhában szeretik hirdetni a gyűlöletet:


[link]

2010. ápr. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
45%

"Miért van az, hogy ha valaki felvesz egy Bocskait, akkor az már egyből undorító neonáci fasisztarasszista Jobbikos?"


Azért, mert bebuktunk pár háborút, és a vesztesek mindig szívnak.

2010. ápr. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert az Rtlklub s a nemzetellenes politikusok belenevelték az emberekbe, hogy szégyen magyarnak lenni, szégyen büszke magyarnak lenni. Lassan odajutunk, hogy az is náci akinek a ruháján megjelennek a piros, fehér és zöld színek. Ez már kicsit túlzás, de az emberek már megcsömöröltek a sok nácizástól, már nem lehet ezt beadni nekük, sokaknak kezd elege lenni a devianciából s a giccsből amit a liberálisok ránk eröltettek éveken keresztül. Melegfelvonulás nem gáz, latex ruhákban de a Bocskai népviselet vagy a magyar gárda mellénye szégyen, elítélendő??? NORMÁLIS EZ? tegyük fel magunknak a kérdést...
2010. ápr. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

utolsó:

És a ruhának mi köze a háborúhoz? Senki nem Bocskaiban, meg díszmagyarban harcolt, tudtommal az agyonajnározott zsidók ellen elkövetett bűnök kitervelői sem díszmagyarban jártak. Semmi köze a paszományos ruháknak a háborúkhoz. Ergo értelmetlen a válaszod.

2010. ápr. 5. 14:25
 15/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, én meg tudlak érteni. Én meg kopasz vagyok és átlagban heti 4-szer lejobbikosoznak, pedig nem vagyok az, meg skinhead sem, csak erősen kopaszodom és így nem látszik + praktikusabb. De kezdek én is belehülyülni, hogy a boltba sem mehetek úgy, hogy valaki ne találni be ezzel a "na mivan te jobbikos" szöveggel.

Nem értem én sem miért ilyen primitívek az emberek, hogy ilyenek alapján ítélnek.

Ezen az alapon a szerzetesek is mind jobbikosok mert ugye azok is kopaszok, a hegymászók is jobbikosok mert nekik meg bakancsuk van. Hihetetlen mennyire hülye az átlagember.

2010. ápr. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Megértelek, én népi táncolok, nagyon szép a viseletünk, szeretem hordani azt a ruhát, akkor még senki sem mondta rám, hogy Jobbikos meg hasonlók, sőt mindenki dicsérte (egyébként a Jobbikra szavaztam, de ettől függetlenül már több mint 10 éve táncolok, és nem vagyok sem náci se fasiszta, vannak Jobbikosok akik igen, de a többség szimplán hazaszerető ember, aki nem a kommunistákra szavaz), de nemrég feltettem itt az oldalon egy kérdést, az első két válasz kapásból az volt, hogy le Jobbikosoztak meg fasisztáztak meg kiröhögtek, hogy mennyire gáz, kitörölték a moderátorok a válaszokat.

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__eskuvo__8..

2010. jún. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!