Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy ha valaki...

Miért van az, hogy ha valaki felvesz egy Bocskait, akkor az már egyből undorító neonáci fasisztarasszista Jobbikos?

Figyelt kérdés

Miért ennyire h*lyék az emberek? Miért kell ruha alapján eldönteni, hogy "na ő egy sz*r ember", mert díszmagyart mert felenni?

Nemrég varrattam magam egy nagyon szép, karcsúsított, álló nyakú kosztümöt, paszományokkal - és akárki látta, első reakciója az volt, hogy "pfőőő te is Jobbikos vagy?" :S (Egyébként igen, szimpatizálok a Jobbikkal, de nem vagyok se rasszista, se semmi - ahogy a párt sem, de most nem erről szól a kérdés, és a kosztümöt se azért varrattam, mert hogy nagymagyar, hanem mert piszok régóta tetszik, és most lett rá pénzem - meg olyan kicsit gótikus, mert fekete :D)

Miért ilyenek az emberek? És mellesleg egy ruha miért kelt bárkiben is félelmet? Akkor ennyi erővel bennem is kelthet félelmet a makkos cipő meg a nyolckilós aranyfux... :/

Amúgy nem igazán foglalkozok más véleményével, csak már idegesít a sok beszólás - de attól még ha alkalmam adódik, felveszem a kosztümöt, mert régi vágyam volt, és imádom! :)


2010. ápr. 5. 12:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mert sok a cigaj.
2010. ápr. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
ilyen erővel miskolc,sopron,dunaujváros főiskola/egyetem diákjai,akik bocskait hordanak egyenruhaként,akkor ők is jobbikosok? nemhinném...csak selmeci hagyomány...
2010. ápr. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Pontosan milyen volt ez a bocskai amit viseltél?
2010. ápr. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Annyira szépek, csak nagyon drágák... én is szeretnék egyet.


Amúgy én is kíváncsi lennék, hogy miért hívnak nácinak, rasszistának, jobbikosnak :( felénk egy öreg papa hord ilyet, kiszokták nevetni meg gúnyolni a háta mögött, hogy na a "magyarkodó, divatmagyar papa" stb. Szánalmas...

2010. ápr. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
Lassan népviseletet sem szabad hordani, meg magyar népdalra népitáncolni. El akarják venni a magyarságtudatot. Legyél EU tag. Ne tartozz sehova, akkor jobban irányítható vagy. Nem tudom, csak ezek jutottak eszembe hirtelen.
2010. ápr. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
40%
Én szívből szeretem a hazámat, és rajongok a magyar kultúráért, de nem veszek fel régi magyar viseletet. Aki szereti hordani, tegye. Nem ettől lesz az ember magyar és hazafi.
2010. ápr. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
ha valaki a magyar zászlót ki meri tenni, akkor már ő is magyarkodó, hát itt tartunk...
2010. ápr. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Utolsó, nem értetted a lényeget. Valóban nem ettől lesz hazafi valaki. De miért náci, undorító, franc tudja még mi, ha valaki felvesz ilyet?!
2010. ápr. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Egyszerű fekete anyagból, kicsivel csípő alá érő, hátul kicsit felvágott, egyszerű, karcsúsított, női kosztümfelső. Sima álló nyaka van, és szintén fekete paszományokkal van összefogva. Még annyira nem is díszesek, csak ilyen kis aranyosak :) A varrónő is azt mondta, hogy ez inkább gótikus (annak is szántam - goth vagyok), mint magyaros.

Nagyon szép lett, tetszik is mindenkinek - miután elmagyarázom nekik, hogy beszűkült csőlátású, félretájékoztatott barmok (persze csak finoman :D), és hogy ne azt nézzék már, hanem magát a ruhát. De annyira unom már, hogy mindig magyarázkodni kell :S Egyedül az tetszett, hogy mikor unokaöcsém tanszaki hangversenyére battyogtam, a cigusok nagy ívben kikerültek :D

Nem értem, miért ilyenek az emberek :(

Egyébként 19 éves vagyok, szóval van már valami fogalmam a dolgokról :)

2010. ápr. 5. 13:10
 10/16 anonim ***** válasza:
bocs, utolsó előtti.
2010. ápr. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!