Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberálisok miért nem értik...

A liberálisok miért nem értik meg hogy a toleranciát elpusztítja az intolerancia? Európa el fog pusztulni.

Figyelt kérdés
2016. ápr. 2. 13:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
14%

#10


Biztos, hogy eddig ezen a földön éltél? Kérdőre vonnám, hogy a 8 általánost korrupció nélkül elvégezted.

2016. ápr. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
A jobbik változat az lenne, ha az EU meghatározó vezető liberálisok lennének, de sajnos idióták, vagy gazemberek.
2016. ápr. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
#10 Ausztrália az az ország ahol a hadi tengerészet elsüllyeszti a határsértő hajókat. Ha ez neked befogadás meg tolerancia...
2016. ápr. 2. 15:49
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekem élnek rokonaim Ausztráliában, úgy írták le, hogy egyes városokban már több a kínai meg a fekete mint az európai és tényleg sok a vendégmunkás jön főleg dél-kelet ázsiából.
2016. ápr. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
52%

Én elfogadom. De inkább pusztuljak toeránsként, mint éljek intoleránsként.


Az életben sem taposok és könyökölök hogy nekem jobb legyen. Ha ez az út visz a pusztulásba, akkor pusztuljunk. (amúgy kétlem)

2016. ápr. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
66%

Kérdező fogj kezet a kis butus 44%-ossal, és menjetek el közösen Ausztráliába, nem kell nekem hinni. De amikor jön a pofáraesés, akkor azért gondoljatok rám. :-D


ui: az ausztrál haditengerészet nem süllyesztett el menekültekkel teli hajókat, a legkomolyabb ügy a Tampa incidens volt még 2001-ben, annak is a vége az lett, hogy a be nem engedett kb. 400 menedékkérő többségét végül csak befogadták. Az ausztrálok rengeteg embert engednek letelepedni náluk, csak törvényes úton kell érkezni, ebből a szempontból sok európai ország is komolyabb feltételeket támaszt a bevándorlókkal szemben mint Ausztrália, de oké ha nektek Ausztrália az antiliberális paradicsom, felőlem. :-DDD

2016. ápr. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Mert ahhoz kellene az is amivel megértsék. Minden más "emberséges toleranci" címszó demagóg duma amit előadnak.


Ezelőtt meg rettegtek a 23 millió romántól. :D

2016. ápr. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!