Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem lehet hogy sokan csak...

Nem lehet hogy sokan csak azért nem szeretik a Jobbikot mert nem értik a programja lényegét? Miért van hogy soha nem másolnak be belőle, csak kritizálják? Nem tényszerűbb lenne? Vagy ahoz már logika is kellene, és a demagógia nem érvényesülne?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 5. 10:48
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
41%
Az a helyzet, hogy a Jobbik programja egy álmoskönyv. Nagy része megvalósíthatatlan, ők is tudják ezt, de az esélytelenek nyugalmával várják a választásokat. Csak aztán ha véletlen kormányra kerülnek (ennek nagyon kicsi az esélyes, szinte 0), akkor lesznek a bajban, hogy a radikális változásaik megvalósíthatatlanok. Kb ez a véleményem.
2010. ápr. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
9%

"Igazad van!Ne süllyedjünk a nyugat szintjére!Hát kinek kell az az életszínvonal?Javaslom az EU feloszlatását,és Magyarország szögesdróttal való körbezárását!"



Épp ezt javasoltam én is. Mért kell nekünk még más nyomorék országokat is eltartanunk? Éljenek meg ahogy tudnak, ne a mi nyakunkon lógjanak.

2010. ápr. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
51%
A Jobbikot azért nem szeretik sokan, mert 10-15 százalék birtokában úgy tesznek a tagjai, mintha ők lennének egyedül magyarok, mindenki más hülye, és ha bármilyen kritikát kapnak, akkor vita helyett lezsidózzák/neoliberálisozzák/kommunistázzák az embert, úgy, hogy az ő pártjukban is van jópár zsidó, exkommer, vagy éppen korábbi szdsz tag. Nem bízok egy olyan antikommunista pártban, amelyik egy volt mszmp tagot akar pénzügyminiszternek.
2010. ápr. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem Magyarországon nagyon sok embernek vágyálma, hogy lesüllyedjen az aljanép nyugatiak életszínvonalára...
2010. ápr. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
9%
Akkor költözzetek oda és kezdhetitek a süllyedést. Itt semmi szükség rátok élősködő vérszívókra.
2010. ápr. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
57%

A válasz megírásának időpontja: ma 11:39


szerinted pl. én azért költöztem 3 éve MO-ra, mert nem szeretem ezt az országot és így szeretném kiélni mazochista hajlamomat?


megsúgom: NEM


azért költöztem ide, mert szeretem ezt az országot. és igen, látom a hibákat. ugyanakkor nem az a megoldás a hibák javítására, ha lefikázzunk mindenkit, aki más véleményen van, ha csak jóban-rosszban, fekete-fehérben gondolkodunk. rengeteg szürke árnyalat van a két szín között. soha nem a háború vitte előre az emberiséget, hanem az együttműködés.

2010. ápr. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

Miben korlátoz minket az EU?"



Miben nem??? Bármerre mész bármibe fogsz rögtön EU falba ütközöl. "Ez EU szabványos? EU kompatibilis?"


a nagy "támaszd alá" szólásaitok rátok nem vonatkoznak?link?

2010. ápr. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
40%
sok értelmiségi is ellenzi a jobbik programját.. és nem azért mert nem értik, hanem mert nem értenek egyet vele.. nagy különbség
2010. ápr. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
7%

"a nagy "támaszd alá" szólásaitok rátok nem vonatkoznak?link?"



Milyen link te köcsög?? Nem a neten kellene élned! Kimennél az utcára, bemennél egykét céghez nem itt rinyálnál linkért. Egy link mit támaszt alá? Egy honlapra bármit ki lehet írni. Te ostoba paraszt!

2010. ápr. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
11%

"sok értelmiségi is ellenzi a jobbik programját.. és nem azért mert nem értik, hanem mert nem értenek egyet vele.. nagy különbség"


Felénk nem értelmiségnek mondják a tehenészeket.

2010. ápr. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!