Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » . Kaptam ilyen jobbikos kis...

. Kaptam ilyen jobbikos kis füzetet vagy mi a fenét, amibe benne van a rövidített programjuk, és van benne egy ilyen is: Ez nem túlzás?

Figyelt kérdés

"Interjú az Istennel"...Ez azért már szerintem felháborító...Még Istennel is politizálni akarnak...


(Most nem írom le az "interjút",szerintem mindenki tudja)

Egy nem liberális


2010. ápr. 5. 10:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%

Az értelmiség nem feltétlen az értelmet képviseli.


De eddig vaciláltam, kire szavazzak, de ha tényleg ilyeneket ír a jobbik, tuti nem rájuk szavazok. Szerencsétlen idióták, nem más.

2010. ápr. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
23%
Igen láttuk a diplomás értelmiségi párttag rétegeit képviselőt mi is, péniszpumpával a kezében :D
2010. ápr. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
44%
NEM! Nem túlzás. Az a túlzás hogy az mszp meg szdsz meg hasonló liberális szörnyek szarnak mindenre. Magyarország egy keresztény ország már jó ideje felvette a kereszténységet. Túlzás lenne az hogy a Jobbik foglalkozik ezzel egy kicsit??? Sokkal jobb egy sátánista liberális világban élni? Hánynom kell tőletek.
2010. ápr. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
Na, sátánista még úgy se voltam :D
2010. ápr. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek:

Egy linket szeretnénk, amíg nem másolod be, addig hazugság amit írsz.

Jelenleg hazudsz, kérdező, támaszd bizonyítékokkal is elő az állításodat!

Ha csak két sornyi kérdést írsz, vedd már a fáradtságot a helyesírásra!

"amibe"

2010. ápr. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Azt hittem mindenki megkapta...Az nem túlzás,hogy foglalkozik a kereszténységgel,de ne interjúvolja meg Istent..És azzal nyerjen szavazatokat...


Igen biztos hazudok...Majd ha lesz egy kis időm este felé ide írom az interjút,hogy mi van benne.

2010. ápr. 5. 12:32
 17/20 anonim ***** válasza:

Jobbik ellenes a kérdező:

Írd már le hogy miért szavazol a pártodra?

És azt is írd le, miért?

2010. ápr. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Azért szavazok a Fideszre,mert én 98 és 2002 között sokkal jobban éltem mint valaha,pedig a középrétegbe tartozom.Te akkor gondolom még tini voltál.(És ez nem baj...ilyen idős koromba én is politizáltam,mert te szerintem úgy 20-22 éves lehetsz,és ezzel semmi baj sincs...)


Abba is biztos vagyok,hogy loptak,de mégis stabil volt a gazdaság,és én is jól éltem+ a körülöttem lévők is...A jobbik is ugyanúgy lopna,mint a többi párt,csak még nem "bizonyíthattak" hiába vallják magukat becsületesnek magukat...A Fidesz is csinál 1-2 badarságot,de ők tudják helyreállítani a gazdaságot!



(Tudom,hogy hazug agy mosott libsi vagyok persze persze...)

2010. ápr. 5. 13:14
 19/20 anonim ***** válasza:

Hát nekem, és az országnak semmivel sem volt jobb. ".A jobbik is ugyanúgy lopna,mint a többi párt,csak még nem "bizonyíthattak" hiába vallják magukat becsületesnek magukat"

Ismered a pásztor róka és kutya meséjét?

Amikor a róka kezdi a bárányok figyelését, és eltűnik 2 bárány. A róka megette. Jön a pásztor:

Hova tűnt a két bárány?

Megettem. Felelte a róka. De a kutya sokkal többet evett meg volna.

Kutya= Jobbik.

Na ezt mondod te.

2010. ápr. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Egyébként '76- ban születtem.

Ki tudod számolni, 12 évesen?

2010. ápr. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!