Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azért ez nem túlzás? Vona...

Azért ez nem túlzás? Vona hogy mondhatott ilyet?

Figyelt kérdés

"ma van egy bűzös, mocskos, veszélyes és élhe-

tetlen nagy lepény itt a Duna két partján, amelyről szinte ordít, hogy nincs neki igazi gazdája" ez a programjukban volt! így beszélni a hazája fővárosáról? :D


2010. szept. 6. 17:40
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
jó tudom, nagyrészt igaza van, de azért ez mégiscsak túlzás! nem érzem magam lepényben! :D
2010. szept. 6. 17:41
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem pont passzol a stílusához.
2010. szept. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

veszélyes- Budapesten nagyobb biztonságban éreztem magam, mint a keleti országrészben


élhetetlen- A fővárosiak átlagban többet keresnek

Ezért van az, hogy Budapesten a legalacsonyabb a támogatottságuk.

2010. szept. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%
azért budát nem nevezném lepénynek.
2010. szept. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
44%
...mert te tudnád jobb szóval jellemezni a fővárost?
2010. szept. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Divat leszólni, élhetetlennek, mocskosnak tartani Budapestet. Ezt nem csak Vona látja így, de szinte mindenki odahaza. Pedig hát Budapest egyáltalán nem olyan szörnyű és koszos, csak talán az emberek egyébként jogos és érthető elkeseredettsége, kilátástalansága és nyomora láttatja ezt így velük. Én nem régen egy amerikai ismerőssel jártam a városban, aki teljesen el volt ragadtatva, hogy milyen szép, milyen rendezett az egész. A belvárost, a Bazilika környékét tényleg szépen megcsinálták, de a vár és a Gellért-hegy is impozáns. És hát tudnék jó pár "nyugati" vagy inkább déli nagyvárost mondani, amelyik rendezetlenebb, koszosabb. És ha hiszitek, ha nem, a tömegközlekedésről is az volt a véleménye (BKV), hogy hatékony, sűrű a hálózat, alig kell várni a járművekre. Azért nem árt ezt is észrevenni, bár aki minden nap ott gürcöl, annak a szép vagy a jó dolgok már nem tűnnek fel, a hibák meg felnagyítódnak.
2010. szept. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Sokkal inkább a város vezetőiről mint magáról a városról beszélt. Persze valamit meghallgatni és megérteni nem ugyanaz.
2010. szept. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 bumbi02 ***** válasza:
29%
persze mikor vki azt mondta h krva ország azt meg kellett kövezni.. Vona meg szidhatja a szent városunkat ahol annyi királyunk élt, és halt a honért...ahol annyiszor dölt el nemzetünk sorsa, az államférfiak keze közt, ahol.. áh ezt nem érthetitek ti antimagyarok....
2010. szept. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
53%
igaza van vonának ... hajrá jobbik!
2010. szept. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
43%
Ezt nem kimondottan a városra értette hanem kb arra hogy Budapest már nagyon rég óta az antimagyarok,libsik,komcsik zsidók, fellegvára így volt ez már 1919-ben is amikor innen tört fel a bolsevista söpredék.És lám most is itt a legnagyobb a támogatása Lehet Magyarország Palesztina című pártnak.
2010. szept. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!