Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vonásokra milyen vonások...

Vonásokra milyen vonások jellemzőek?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 5. 01:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
26%
A Jobbik elleneseket bekell börtönözni.
2010. ápr. 5. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
11%
Nem értem a kérdést.....lehet csak én nem politizálok eleget de a kérdés kb nekem annyit jelent mintha azt írtad volna, hogy " A fehér milyen fehér jellemző?"
2010. ápr. 5. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
24%

Ez tetszik xd

Másodiknak: Vona Gábor a jobbik képviselőjelöltje, és a kérdező gúnyolódik a nevén :)

2010. ápr. 5. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

"Vonásokra milyen vonások jellemzőek?"


Mint 1 óvodás...Szerintem menjél vissza a homokozóba a 6-7 éves gyerekek közé és kösd le magad ha unatkozol(bár szerintem tőled még ők is értelmesebbek).Másnak a nevén,vallásán,kinézetén,stb-n gúnyolódni a legszánalmasabb dolog,amit szánalmas emberek csinálnak.Na Te is ebbe a kategóriába tartozol.SEGGARCÚ=)

2010. ápr. 5. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
54%
Miért?Szerintem jó kis poén :D Nem értitek ti a viccet, Jobbikosok, mert agyon majmoljátok a Jobbikot, közbe nem is fog nyerni...
2010. ápr. 5. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
31%
Mi az, hogy "közbe", meg "Jobbikosok"? Ebben az esetben közben, a jobbikosok pedig kisbetű. Hihetetlen, pár napig nem vagyok és teljesen elszemtelenedtek az óvodások:)
2010. ápr. 5. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Vicces. Itt rohog rajta a kerdezo:

http://www.youtube.com/watch?v=5P6UU6m3cqk

2010. ápr. 5. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

De, értjük a viccet, csak nem szeretjük! Azzal van a baj, hogy inkább ti nem ismeritek a vicc definícióját. Ez ugyanis nem vicc, maximum szójáték. Annak elég jó, és nekem is tetszik, de nem vagyok jobbikos, csak a Jobbikra fogok szavazni. Remélem érted a különbséget.


A vicc meg az, hogy két pápa megy a sivatagban... – Ez nem az, és kábé csak annyira szellemes, mint a Galla-féle komikus-paródiában a "nap fénypontya", meg "ez nem valami székes egy ház", meg az "ál ló lámpa".

2010. ápr. 5. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
30%
A vonások vonásai, hogy vonakodva vonják a vonót. De ha vóna vona-vonó, vonná a nem vonás antivonás. Én már nem vonakszom, csak vitakszom...
2010. ápr. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
44%

1. Vondd a vona-vonót.

2. Vonakodj az antivonástól.

3. Vasárnap vonára húzd a vonásod.

4. Vonára legyen mondva, aki nem vona antivona.

5. Aki vonózik az nem vonázik.

6. Vondd a konzekvonciát: vonaglik a vonista.

2010. ápr. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!