Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aaaj aaaj Ki hitte volna:...

Aaaj aaaj Ki hitte volna: Orbán Viktor is érintett a pátyi golffalu-mutyiban, mit szóltok?

Figyelt kérdés

Kezdjük az elején. Páty és Telki határában golfpályát akart építeni egy élelmes vállalkozó, aki – a hazai államigazgatási szokásoknak megfelelően: nem magyar.


[link]


nem szép dolog Viki :DDDD


2010. ápr. 4. 22:01
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
12%
Ja, de igen, most már én is a Jobbikra szavazok... nem mintha fideszes lettem volna, de úúúúúúúúgy meggyőztek, hogy csak na...
2010. ápr. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
ilyen az élet :)
2010. ápr. 4. 22:07
 13/29 anonim ***** válasza:
9%
Én is pont most tértem át pártatlanból jobbiksora. Megyek is kiragasztok 8000 jobbikos plakát. Amindenit!!!!
2010. ápr. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
jól teszed :)
2010. ápr. 4. 22:08
 15/29 anonim ***** válasza:
37%
Hát te sem lehetsz idősebb tizenötnél. És ne gyere azzal, hogy "cumi van, mert 20 vagyok", mert felnőtt ember nem viselkedik így (de még egy "örök gyerek" típusú huszonéves sem).
2010. ápr. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
de jó a kedvem most már :d :$$ xD
2010. ápr. 4. 22:09
 17/29 anonim ***** válasza:

Kuruc.info? Kit érdekel? :S

Több ott a hazugság, mint a történelem könyvekben.

Nem vagyok Viktor imádó, de nem a kuruc info világ összeesküvés elméleteinek fogok hinni...



Mekkora egy köcsög vagy te!

A képek talán nem hazudnak.

De ki is a hiteles média?

Vagy ami neked nem tetszik az már hazudik, hol élsz te?

Összeesküvés? Az egész történelem és politika csak össze esküvés és semmi más! Vagy a háborúk, vagy a felfogások, globalizmus, csak úgy véletlenek voltak?


Ne haragudj, de te annyira hülye vagy hogy már nekem kellemetlen nézni az ostobaságod!

2010. ápr. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

"Hát te sem lehetsz idősebb tizenötnél. És ne gyere azzal, hogy "cumi van, mert 20 vagyok", mert felnőtt ember nem viselkedik így (de még egy "örök gyerek" típusú huszonéves sem)."


ez van :)))

azért szeretés van :D

2010. ápr. 4. 22:09
 19/29 anonim ***** válasza:
30%

" A kérdező kommentje:

de jó a kedvem most már :d :$$ xD"


kis naív 14 éves webhitler:) annyi bja legyen, majd kinövöd.

2010. ápr. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Kezdjük az elején!


Mi az, hogy mutyi?

2010. ápr. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!