Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ők is csak ugyanolyan politiku...

Bumbi02 kérdése:

Ők is csak ugyanolyan politikusok lennének?

Figyelt kérdés

Kövezzetek meg de a Jobbikra célzok itt... ugyanugy derülnek ki róluk is botrányok mint más politikusokról, csak a Jobbik azzal inditott hogy ez egy tiszta, új párt, egy új erő... tudom hogy a Jobbik mostani botrányai nem érnek fel a milliárdos csalásokkal, viszont még nem is kerültek be a Parlamentbe és máris vannak elég rossz hirü ügyeik..

megnéztem a kuruc.infon Dúró DÓra beszédét és tipikus politikus módjára (ugyanugy mint a többi mszpsz,fideszes vagy akármilyen politikus) nagyon szépen tud mellébeszélni, nem a kérdésekre válaszolni, kérdéseket kikerülni, ugyanezt láttam Vona Gábornál is már (régebbi videó, asszem m1-en volt Reggelibe? vagy vmi iesmi müsorba) akkor ők miben lennének mások? miért nemveszitek észre hogy ugyanolyan politikusok mind az összes többi?


2010. ápr. 4. 11:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%

Nem értem az emberek miért vannak fennakadva ilyen hülyeségeken, hogy péniszpumpa meg ilyenek.

Emberek ők is.

Azonban csak az zavar, hogy a jobbikosok leszólják azt, ha ez egy másik pártnál fordul elő, azonban az politikusaikat halálig védik...


Amúgy meg én bennük sem bízom. Már a beszédeik sem tetszenek.

A szándékkal nincs gond, de azt hiszem nem 500 éves probléma megoldást kellene alkalmazni 2010-ben...


Másrészt csalá még nem derülhet ki, mert nincsenek bent. Majd ott kiderül.

Ők is demagóg duumával nyerik meg az embereket, mint anno a kommunisták...

2010. ápr. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%

Klasszikus:

"Csak arra politikusra szabad felnézni, amelyik a lámpavason lóg! Arra se azért, mert megérdemli, hanem azért fizikailag fent van.

Egy se tisztességes az, ha már politikus!"


Vonáék el se jutottak volna ilyen pozícióig ha tisztességesek lennének.


Pont annyi megbecsülést érdemelnek, mint az összes többi...

2010. ápr. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én azt veszem észre, hogy minden média portás rájuk van állva. És porszemből kreálnak hegyet, miközben az igazi ügyek Tescó, Daimler, amik érintenék a Fideszt és az MSZP t is, el vannak hallgatva.


Szerinted mit lehet várni a Fidesztől?

Annyit fognak lopni 4 év alatt mint az MSZP 8 alatt, aztán meg lekoccolnak.


Azt a sok ostobát akik nem értik hogy a csip csup ügyek csak arra kellenek hogy eltereljék a figyelmet, hogy miként rabolja ki őket közösen a Fidesz és az Mszp meg egyszerűen nem is értem!

2010. ápr. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

persze h a Fidesz és Mszp mostani ügyei komolyabbak mint a Jobbik "botrányai".. viszont vegyük észre hogy ők is emberek és politikusok, kevésbé annyira tiszták mint amennyire azt ők hirdetik...

azt hirdetik hogy ök egy uj párt mer nem a régi rendszer embereiböl állnak, most derült ki h mszmp-s volt a mostani pénzügyminiszter jelöltjük, igazából nem érdekelne engem ez se, hogyha elötte nem hangoztatták volna hogy nincsenek itt régi rendszer tagjai.. felölem kádár jános is lehetett vna az illető h ha elötte nem állitanak mást... ez csak egy példa... nem istenitem a többi pártot sem, mert látom hogy mind1ikbe politikusok vannak innentöl kezdve már mind1ik hazudik,csusztat...

platón elképzelése miszerint filozofusoknak kéne irányitania z országot az lenne ami tökéletes lenne.. legalább elgondolkoznának hogy mennyit is lopjanak...

2010. ápr. 4. 12:02
 5/12 anonim ***** válasza:
Kell nekünk az a kur*va nagy demokrácia gyerekek, igen, nagyon kell az nekünk...
2010. ápr. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"Csak arra politikusra szabad felnézni, amelyik a lámpavason lóg!"


Ez tetszik, ezt megjegyzem.

2010. ápr. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az utóbbi két hétben másról sem szól a média, csak a jobbik lejáratásáról. Nyilván, hiszen félnek tőlük. A fele sem igaz a botrányoknak, DE! Ettől még nem szűziesek... mégiscsak egy párt.
2010. ápr. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Demagóg dumával kell nyerni és orkirtással. Amit a fidesz szerencsétlenkedik abból semmi sem lesz.
2010. ápr. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem kell demokrácia. Diktatúrát a népnek!!!
2010. ápr. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A Jobbik nem egy párt jegyezzétek meg! A Jobbik a nép!
2010. ápr. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!