Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek érdemes magunkra...

Szerintetek érdemes magunkra haragítani az összes környező országot azzal, hogy a JOBBIKRA szavazunk?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 3. 23:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
40%
Nyaljuk inkább Brüsszel, Washington, és Tel-Aviv seggét, jól mondod!
2010. ápr. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
52%

1.-nek igaza van

Elég volt abból, hogy: "Mit fog szólni Brüsszel, az Unió"...Kit érdekel? Magyarország a magyaroké, nem érdekel mások véleménye. És egy nem ebben az országban élő ember, aki nem tud normális képet magának felállítani az országunkról, az meg főleg ne mondja meg nekem, hogy mi a jó

2010. ápr. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
37%
Csatlakozom az előttem szólókhoz, holott nem vagyok jobbikos.Amúgy meg nem értem, h miért haragítanánk magunkra a környező országokat azzal, ha a jobbikra szavazunk.Ettől függetlenül nem fogok a jobbikra szavazni, de nem emiatt.
2010. ápr. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Szted a környező országoknak érdemes velünk b@szakodnia, nyelvtörvénnyel északon, autonómiaellenességgel, és állampolgárság megfosztással keleten, és magyarveréssel délen?

Sztem nem, így a Jobbikra szavazok.

2010. ápr. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Őszintén? A környező országok már így is gyűlölnek minket, ott tesznek keresztbe, ahol csak tudnak... Minket miért érdekeljenek az ő véleményük?
2010. ápr. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Jajj... Miért haragítanánk magunkra az összes környező országot? Ausztria pont leszar minket, Szlovénia, Horvátország szereti a magyarokat, politikai hovatartozástól függetlenül, a szerbek, románok, szlovákok meg így is - úgy is utálnak minket, az ukránokkal meg semleges kapcsolatunk volt, és most sem fog változni a helyzet. Legyél már egy kicsit realista, tökre leszarják, hogy kire szavazunk!
2010. ápr. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Igen. A környező országok nagy része alapból rühelli MO-t, a többi, meg pont leszarja
2010. ápr. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Talán azt lenne érdemes megnézni hogy az elmúlt évek passzív külpolitikája hová is vezetett?

Ennyi kár és embertelenség sem az anyaországot, sem a

külhoni magyarságot nem érte, Malina Hedvigtől - Sólyomig.

Ezt a képlékenységet el kell felejteni, és következetes számító, és minden helyzetet kihasználó hozzáállást kel megvalósítani. Nem fenyegető, vagy kihívó, csak taktikus és mindenre válaszoló, határozott hozzáállást.

2010. ápr. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
így sem szeretnek minket annyira, jobbik hatalomra kerülne, kitagadnának a világból aztán nagy nemzeti öntudattal énekelhetünk kárpátiát a csődbe ment országunkban.
2010. ápr. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

35%-os nem veled vitázok 1 másik kérdésnél is? xD


Tehát... Azt akarod mondani, h a slotákok és a románok miatt csődbe menne az ország??? O.o ...miért is?:D

2010. ápr. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!