Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hány egyéni mandátumot fog...

Hány egyéni mandátumot fog szerezni az LMP?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 3. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Remélem egyet sem, mert ők az SZDSZ helyét, és szavazóit célozzák meg, így egyenértékűek azzal...
2010. ápr. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%

Egyénit nem sokat max ha visszalép majd valaki az ő javukra.

De ettől még bekerülhetnek.

2010. ápr. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
SZDSZ Junior - szerintem néhány mandátumot megcsíp, mert sokan még nem hozzák összefüggésbe az SZDSZ-szel
2010. ápr. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Dávid ***** válasza:
40%

Szerintem sem fog bejutni a parlamentbe.

3LMP-s lány ismerősöm van, mindegyik aranyos és egyikük sem ért a politikához, még a pártokat se tudják felsorolni:)


Az MDF-nek nagyobb esélye van, mert az idősebbek közül sokan kedvelik Dávid Ibolyát, Bokrost meg a szocik--volt szadeszesek közül sokan.

A Jobbik meg a 2. erő lesz.

2010. ápr. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Dávid ***** válasza:
30%
jah annit akartam írni h ők így nagyon bizonytalan szavazók, megijedhetnek egy erőszakos kampánytól, vagy rossz idő esetén el sem mennek szavazni.
2010. ápr. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
0-t!!!
2010. ápr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy keveset talán kapnak, legalább eggyel többen lesznek a parlamentben. :D
2010. ápr. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyéniben sanszos a mandátum. Max. 1-2, de a listaállítás miatt lehet 6-8 képviselője. A www.valasztás.hu-n utána lehet nézni a jelölteknek. A szadesszel nem hiszem, hogy kellene keverni, mert lényegében már megszünt. A különbséget a www.lehetmas.hu-n nézhetitek meg.
2010. ápr. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyéni mandátuma nem lesz, talán listán bejut néhány. Remélem egyet sem, mert nem szeretem ezt a zöld mázzal leöntött szdsz2 pártot, amely szerint túl nagy a minimálbér, a cigókat azért tömjük pénzzel. Undorító...
2010. ápr. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!