Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor már harmadjára...

Orbán Viktor már harmadjára tér ki Vona Gábor korrupciós kérdése alól, ez már nem kezd szánalmas lenni?

Figyelt kérdés

Úgy látom Gábor elhatározta hogy ha kell 20-szór is felveti ugyanazt a gondolatot, addig amíg érdembeli választ nem kap, már 6-szór feltette (3 felszólalás, 3 viszontválasz), Viki mindig azzal jön hogy hát a Jobbikba mennyi korrupció van, ahogy én észrevettem ezek csak rágalmak lehetnek, hanem Vona nem ajánlotta volna fel 6-szor hogy nyugodtan vizsgálják ki ezeket a kérdéseket.


De Viki egyszer sem beszél arról a témáról amit felvetettek, az ő pártja korrupciójáról. Egyszer egyszer akkora hülyeségeket mond hogy azt gondolom magamban hogy ezzel nincs miért beszélni. Hülye.


És azt nem értem hogyha tényleg 500 milliós elsikkasztott pénzekről lenne szó (amit Orbán mond) akkor nem lenne kötelessége ezeknek a dolgoknak a tudatában feljelentést tenni? Vagy már úgy van vele hogy 500 milla ide vagy oda mit számít? A Fideszes sikkasztásokkal nincs mit kezdeni, feljelentéseket tettek, azon túl nem tudnak semmit csinálni ellenzékben. Viszont a Fidesz simán kitudná vizsgálni, vagy fél milliárdért kár nekik az az idő?


https://www.youtube.com/watch?v=G21rXYwZqr8


https://www.youtube.com/watch?v=-rjrU_0v22k


(az elsőt nem találtam, ha valaki betudja linkelni megköszönném)



2016. márc. 21. 18:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Mit válaszolna, mikor mind igaz amit mondanak Orbánnal kapcsolatban.
2016. márc. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Minek kérdezi megint ha úgyis tudja hogy nem válaszol? Ez csak retorikai trükk.
2016. márc. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Én már várom a 4.-et :D, kíváncsi vagyok hogy megint miről fog mesélni Orbán aminek logikailag semmi köze a kérdéshez.
2016. márc. 22. 18:09
 14/16 anonim ***** válasza:
9%

De, válaszolt. Azt mondta, hogy nem kell vizsgálóbizottság, mert ami a vagyonnyilatkozatában le van írva, az úgy is van, a többi csak pletyka, alaptalan vád...


Egyébként arra én is kíváncsi lennék, hogy a Jobbik mitől tollasodott úgy meg?

2016. márc. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Csak szeretném tudni, hogy mitől tűnik tollasodott pártnak a Jobbik. Nincs is saját médiája. Amivel rendelkezik a neten az a baloldal és a Fidesz töredéke.
2016. márc. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szinjáték az egész, nehogy azt hidd hogy vono gabi megveti a pénzt,de ettől függettlen az egész orbáni fidesz messze menőkik a leg korruptabb párt a magyar politikai èletben,de egyiket sem kell fèlteni nem fognak èhen.. :(
2016. okt. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!