Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valósak azon félelmek, hogy a...

Valósak azon félelmek, hogy a Fidesz teljesen csődbe fogja vinni Magyarországot?

Figyelt kérdés
Nem csak gazdaságilag kerülünk egyre lejjebb szerintem, hanem morálisan is. Egyre kilátástalanabb sok ember jövője, ezért is menekülnek olyan sokan külföldre. Azok akik hisznek még a fidesznek, azok közé tartozhatnak, akiket a "kevesek Magyarországa" a keblén hordoz..?

2016. márc. 19. 18:56
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Hoppá.. Intellektust 1 l-el írtam.. néha én is hibázhatok na..
2016. márc. 22. 21:00
 22/26 anonim ***** válasza:
19%
Na, úgy látszik a kérdező is egy komcsi bérenc. Nem baj, sírhattok amennyit akartok, Orbán addig elviszi a hátán az országot.:)
2016. márc. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
31%

Igen, pont ez a baj, hogy a hatan viszi, kifele, mindenfele maganbankszamlakra.


De azt nagyon szorgalmasan. Szerencsere segitenek nekik a tobbiek, paran talicskaval, paran kamionnal segitenek neki a hatan elvinni az orszagot. Csak aztan a vegere nem marad semmi.

2016. márc. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%
Ilyenekről, mint az előző nehezen tudom eldönteni sokszor, hogy trollkodik, vagy tényleg ennyire fogalma sincs semmiről...
2016. márc. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
55%
" Ilyenekről, mint az előző nehezen tudom eldönteni sokszor, hogy trollkodik, vagy tényleg ennyire fogalma sincs semmiről..." Nagyon érdekelne hogy mekkora az intelligenciád! Nyisd már ki a szemedet! Nem látod hogy ez a féreg (orbán) teljesen kirabolja az országot? Nem az m1-ből kéne tájékozódni, az egész egy fidesz propaganda.
2016. márc. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Nem nézek tv-t, különböző internetes oldalakról tájékozódom. Gondolom atv-t kéne néznem, és akkor én is tudnák a sok mocskos ügyletről.
2016. márc. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!