Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balliberálisok Kovács Ákos...

A balliberálisok Kovács Ákos után most már Pataki Attilát is gyalázzák, amiért kinyilvánította véleményét?

2016. márc. 15. 19:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%
Ez az UFO-k műve, biztos változtattak benne valamit.
2016. márc. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Ki lesz következő célpont? Nagy Feró?
2016. márc. 15. 19:41
 3/26 anonim ***** válasza:
90%
Nem unod még?
2016. márc. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
98%
Nem vagyok liberális de Ákos bújjon el mélyre a himsoviniszta dumájával.
2016. márc. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
11%

Pataki Attila nem fogalmazott meg totális kormánykritikát. Pataki Attila egy rossz ember. (legalábbis "nemislétezikolyanhogyballib" emberek szerint)


Úgy tűnik ebben az országban tilos máshogy gondolni valamit, mint a "nem ballibek".


De amúgy szabad. Ha például te vagy az Orbán fejet odébb rúgó, himnuszgyalázó, Dopeman. Akkor akár azt is mondhatod, hogy "minden nő k***nak születt".

2016. márc. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 Andizsuzsi ***** válasza:
92%

Én is kinyilvánítom a véleményemet: Pataki egy elmebeteg bunkó.

Minden jóérzésű embernek felfordul a gyomra ettől a szövegtől politikai hovatartozástól függetlenül.

2016. márc. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
8%

Pataky Attilának és Ákosnak igaza van, ezért van a nagy károgás.

mint tudjuk a libsik akkor kárognak a leginkább, ha mélyrehatol a kés az elméjükben, az IGAZSÁG kése!

2016. márc. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Erika Berger! Te is félreértetted szerintem Ákos mondandóját, bár nem is csoda, hiszen tényleg eléggé szerencsétlenül sikerült megfogalmaznia akkor a gondolatait.
2016. márc. 15. 19:59
 9/26 A kérdező kommentje:
Elnézést, most veszem észre, hogy Pataky Attila nevét elírtam a kérdés szövegében.
2016. márc. 15. 20:07
 10/26 anonim ***** válasza:
97%

8:

Akkor bocsánatot kellett volna kérnie, és helyre igazítania, amit mondott. Nem tette. Tehát vagy komolyan gondolta, vagy a szokásos fideszes "erkölcs". Döntsd el, melyik a rosszabb.


Pataki meg elmebeteg. Azt állítja elrabolták az ufók, miközben próbál politikusi se.ggeket nyalni, de a politikusoknak is ciki. Nem értem miért véded. Attól, hogy ugyanazon politikai oldalon vagy valakivel, fel kellene fognod, hogy lehet még az illető hülye. A zenéjét én is szerettem, csak mondjuk manapság nem tud úgy fellépni, hogy nem csontrészeg.

2016. márc. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!