Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van itt olyan aki ennek a...

Van itt olyan aki ennek a honlap hatására változtatta/döntötte el, hogy kire szavaz?

Figyelt kérdés

Mert én itt változtattam meg a véleményem.

Jobbikra akartam szavazni, de mostanában olvasgattam itt a hozzászólásokat 2 hónapig és rájöttem, hogy én nem ezt akarom.

Hogy kire szavazok? Fidesz vagy lmp.


2010. ápr. 3. 01:05
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz megmondani, hogy én minek a hatására hajoltam el a Jobbik felé. Biztos, ez az oldal is szerepet játszott benne, de természetesen más hatások is érnek. Abban már 2-3 éve biztos voltam, hogy olyan pártra nem szavazok, aki eddig valaha is kormányon volt (FIDESZ, MSZP, MDF, SZDSZ). Sokáig úgy gondoltam, senkire nem szavazok. Az LMP-én gondolkodtam pár pillanatig, de miután nem válaszoltak egy email-re, mait írtam nekik, láttam, hogy nem vagyok fontos, ők jobban tudják, merik és teszik nélkülem. Meg a fő programpontjaikkal se értek egyet (ingatlanadó bevezetése, minimálbér csökkentése - erről pont itt olvastam pár kérdéssel feljebb). A jobbikosokkal viszont mindig jó volt a kapcsolatom. Szép korrekt választ kaptam pár napon belül az emailjeimre (2), és ezen az oldalon is tetszett a lendületük. Egyébként én magával a Jobbikkal se értek egyet több dologban (pl. halálbüntetés, Trianon), de szimpatikusak voltak a jobbikosok ezen az oldalon is és az életben is. Nekik is beszólogattam néha, de szerintem korrekten, nem személyeskedve, és szinte mindig sikerült értelmes vitát folytatni velük. Ezzel szemben, ha a FIDESZ-t bíráltam egy kicsit is, mindig jött, hogy hülye vagyok, meg barom, meg ilyesmi. Szóval így sodródtam a Jobbik táborba.
2010. ápr. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Nagyon jól döntöttél, ne törődj velük.

Akkor legyen az LMP

2010. ápr. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Én vaciláltam a Fidesz, Jobbik között. Majd e oldal hatására, már biztos, hogy a Jobbikra teszem a voksaimat.
2010. ápr. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 Zenon ***** válasza:

Off:,,Én itt lettem Jobbikos. Addig semmit sem tudtam a pártról csak hogy létezik. Itt linkelték és olvastam el a programjuk, és itt ismertem meg nemes céljaik!


Szebb Jövőt! :)"


Szívemből beszéltél barátom! :) Ezért is hasznos az oldal.


On: Én nem itt tájékozódtam, de megerősítette jobbikos hitemet, és tisztánlátásomat.Szebb jövőt!

2010. ápr. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Én nem honlapok hatására döntöttem el, hogy ki vagyok, és melyik pártra fogok szavazni. Rám főleg szépirodalmi, történelmi, illetve politikai könyvek voltak nagy hatással- no meg az Élet -, és ezek által lettem szélsőjobboldali, pedig én még 17 évesen FIDESZ-s voltam. Persze azóta megtetszett a Jobbik politikája is, de már azóta rájöttem, hogy nem a "nemzeti radikálisok" között van a helyem. Idén még a Jobbikra fogok szavazni, hiszen ennél jobb párt véleményem szerint nincsen, akire lehet szavazni, de ezt sem tartom egy jó pártnak. 2014-ben reméljük majd megadatik a lehetőség arra, hogy az NFP-re is lehessen szavazni!


20/F, joghallgató

2010. ápr. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Szerintem nem vagy megfontolt hogy épes voltál csak emiatt az oldal miatt a Jobbikról LMP-re váltani és éppen az a legnagyobb baj hogy pont a jobbiról azért mert a Jobbik ellen mindenhol megy a rágalomhadjárat és ha te nagyrészt sőt teljesen légbőlkapott pletykák miatt képes voltál elbizonytalanodni akkor naív ember vagy


Szebb Jövőt!

2010. ápr. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Nem.Viszont az itt olvasott hozzászólások 95%-ból süt a tanulatlan, tudatlanság!Nem hinném hogy olyan emberek formálják a véleményemet, akik szerint az utóbbi húsz évben minden rossz, valamint a Fidesz miatt szar minden mert ellenzékben nem csinált semmit és szerintük az MSZP és Fidesz kormányzott csak a 20 év alatt.Ez mind csak propaganda szöveg.Vicces és jó időtöltést adott ezidáig!
2010. ápr. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!