Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van itt olyan aki ennek a...

Van itt olyan aki ennek a honlap hatására változtatta/döntötte el, hogy kire szavaz?

Figyelt kérdés

Mert én itt változtattam meg a véleményem.

Jobbikra akartam szavazni, de mostanában olvasgattam itt a hozzászólásokat 2 hónapig és rájöttem, hogy én nem ezt akarom.

Hogy kire szavazok? Fidesz vagy lmp.


2010. ápr. 3. 01:05
1 2 3
 11/27 Dávid ***** válasza:

A gyakori kérdések oldal semmit se számít, ahogy a híradó sem, vagy a nyomtatott sajtó, rádió, plakátok vagy idióta youtube videók,könyvek,tüntetések stb.

De együtt azért kiadják az 50%-ot:)

Persze ha látsz tüntetést vagy olvasol agresszív kommentet, az vissza is üthet, de tény: tájékoztat.


Másik 50% szüleid, barátaid, élettársad véleménye.

2010. ápr. 3. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 01:51


a többi párt programját és vitakultúráját is megismerted?

2010. ápr. 3. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Minek ismernék meg olyan pártokat melyek ellenséges érdekeket képviselnek?? Ha?
2010. ápr. 3. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
kamu kérdés
2010. ápr. 3. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 02:09


honnan tudod, hogy ellenséges érdekeket képviselnek, ha meg sem ismerted? "Ha?"

2010. ápr. 3. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Onnan baxki hogy én nem húsz éves vagyok..
2010. ápr. 3. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 02:31


a körültekintés és kulturált fogalmazás nem feltétlenül korfüggő.


szóval nem foglalkoztál a többi párttal, de már isteni sugallatod van, hogy az összes többi ellenség? és mind ezt nem 20 évesen?


jól értettem, hogy szerinted az élet ellenségeskedésből áll?

2010. ápr. 3. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Nem tartom reálisnak, hogy valaki aki JOBBIK szavazó volt az az LMP-re szavazna, de hiszek neked. Én járom az országot, rengeteg FIDESZ és JOBBIK rendezvényt láttam, beszélgettem rengeteg politikussal. Kint voltam 2002-ben a Kossuth téren, de jó volt! Ott éreztem, hogy megmozdult bennem valami, ahogy körülnéztem és könnyeztek a FIDESZ rendezvényen az emberek. Komolyan mondom nektek, hogy a FIDESZ megijedt attól a hatalmas erőtől amit ott látott. Hegyeket mozgattunk volna meg, de magunkra hagytak. Magára hagyta a Viktor a polgári köröket, aminek viszont annyi értelme volt, hogy a polgári értékrendet valló emberek megismerték egymást. A JOBBIK jelenleg azt a retorikát használja, ami a legcélszerűbb a nagyobb eredmény eléréséhez és ezzel semmi gond nincs, minél erősebbek lesznek, annál nagyobb eséllyel szólhatnak bele a jövőnk alakulásába. Az LMP is állhat csupa rendes emberből, a vezetőséget kivéve. Azt sem hiszem, hogy minden FIDESZ-es és MSZP-s rosszat akar nekem. Ők a szomszédaim és a barátaim.


Egy SZDSZ-es soha nem lesz JOBBIK-os

Egy JOBBIK-os soha nem lesz LMP-és


Nem egy térben mozognak, szerintem ismerkedj meg inkább élőben JOBBIK-os emberekkel (és LMP szavazókkal) - csak azután hozd meg a döntésedet.


Hazaszeretet

Egyenesség

Bátorság

Kitartás

Bizalom


A legtöbbet megtaláltam az általam ismert JOBBIK-os politikusokban, a többit megelőlegezem:)


Adjon az Isten, szebb jövőt!

2010. ápr. 3. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Itt ismertem meg a Jobbik programját,ami szerintem elfogadhatatlan,és nem valósítható meg.Egy része nagyon szépen hangzik,de csak álmodozás.Ma nincs olyan párt a politikában,akire nyugodt szívvel lehetne szavazni.
2010. ápr. 3. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Én itt váltottam a Jobikról a Fideszre.Neked is ezt tanácsolom!Hogy miért?

A jobbik egy bunkó,megvalósíthatatlan programmal rendelkező párt!

2010. ápr. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!